Siselahendused on kooskõlas asukohaga

Koostöös Eek & Mutso arhitektuuribürooga on Magdaleena kodudesse valitud sisekujundus ja viimistlusmaterjalid, mis sobivad kokku piirkonna ajaloo ja miljööga ning loovad hubase kodutunde.

Magdaleena kodu elutuba

Siseviimistluse inspireerisid järgnevad märksõnad

Kõrghaljastusega saladus. Õdus viietärni agul. Jutustus kunagisest linnakodaniku elust. Kihid, kus vana ja uus astuvad põnevasse dialoogi. Vana maja astub tänapäeva. Maalilised ruumifragmendid. Vanade seinte pastellid. Kui sisse kolid, saad seda luulet oma silmaga kogeda.

Vana uues kuues

Magdaleena 4/1 kodude põrandaid katab kvaliteetne tammeparkett (sealhulgas valgendatud või tumepruun kalasabaparkett), seinad on sooja valget tooni, raamuksed sama tooni või helehallid. Esikutes, duši- ja tualettruumides katavad põrandaid iseloomuka mustriga plaadid, vahel ka helehallid ja hallikirjud.

Magdaleena eramu, Liven

Mahedais toonides lõuend

Baroni maja ehk Magdaleena 4/2 eramu siseviimistluses valitsevad mahedad murtud toonid, mis loovad tulevasele omanikule rahuliku lõuendi, kus oma sisustusideedega mängida. Fookuses on köök-söögitoa ja elutoa vaheline paekiviga kaetud sein, mis jääb meenutama hoone ajaloolist ilmet. Põrandaile on valitud laia lauaga koorekarva tammeparkett ning keraamilised plaadid, mis täiendavad selle kodu “kivist” temaatikat.

Kodud on valmis

Magdaleena 4 kodude planeeringud ja viimistluse on Liveni sisearhitekt juba valinud. Sinule jääb kõige magusam osa – kodu sisustamine.