Siselahendused on kooskõlas asukohaga

Koostöös Eek & Mutso arhitektuuribürooga on Magdaleena kodudesse valitud sisekujundus ja viimistlusmaterjalid, mis sobivad kokku piirkonna ajaloo ja miljööga ning loovad hubase kodutunde.

Magdaleena kodu elutuba

Siseviimistluse inspireerisid järgnevad märksõnad

Kõrghaljastusega saladus. Õdus viietärni agul. Jutustus kunagisest linnakodaniku elust. Kihid, kus vana ja uus astuvad põnevasse dialoogi. Vana maja astub tänapäeva. Maalilised ruumifragmendid. Vanade seinte pastellid. Kui sisse kolid, saad seda luulet oma silmaga kogeda.

Vana uues kuues

Magdaleena 4/1 kodude põrandaid katab kvaliteetne tammeparkett (sealhulgas valgendatud või tumepruun kalasabaparkett), seinad on sooja valget tooni, raamuksed sama tooni või helehallid. Esikutes, duši- ja tualettruumides katavad põrandaid iseloomuka mustriga plaadid, vahel ka helehallid ja hallikirjud.

Magdaleena eramu, Liven

Mahedais toonides lõuend

Baroni maja ehk Magdaleena 4/2 eramu siseviimistluses valitsevad mahedad murtud toonid, mis loovad tulevasele omanikule rahuliku lõuendi, kus oma sisustusideedega mängida. Fookuses on köök-söögitoa ja elutoa vaheline paekiviga kaetud sein, mis jääb meenutama hoone ajaloolist ilmet. Põrandaile on valitud laia lauaga koorekarva tammeparkett ning keraamilised plaadid, mis täiendavad selle kodu “kivist” temaatikat.

Kodud on valmimas

Magdaleena 4 kodude planeeringud ja viimistluse on Liveni sisearhitekt juba valinud. Sinule jääb kõige magusam osa – kodu sisustamine.

Uuri lisa

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Ava rohkem

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Sandra usub, et arhitektuuripisikuga nakatus ta juba varajases lapsepõlves. Arhitektist isa kõrval üles kasvades ei möödunud päevagi, kui noor tüdruk poleks isa tegemiste vastu huvi tundnud. Peale keskkooli lõpetamist jätkas ta oma õpinguid sisearhitektuuri erialal. Tööalast karjääri alustas Sandra 2014. aastal vahetult peale ülikooliõpingute lõppu köögi- ja eritellimusmööbli projekteerimisega. Sellele järgnes viis aastat töökogemust siseviimistluse konsultandina, kus igapäeva töö peamiseks märksõnaks oli vahetu koostöö sisearhitektidega.

Sandra usub, et tema töö kõige parem osa on tellija vahetu emotsioon ja tänulikkus, kui valmis saab midagi, mis sai alguse vaid ideest. Ruumi, korteri, eramu või ühiskondliku hoone kujundamine just selliseks, et tulemusega oleksid rahul kõik osapooled, on Sandra jaoks suurim õnnestumine.

Vaba aja veedab Sandra koos oma pere ja sõpradega. Pere ja sõprade roll on tema jaoks hindamatu.