Magdaleena kodud salaaias

“Magdaleena tänava ja Asula põigu nurgast tõotab kujuneda väga eriline elukeskkond, mida kindlasti julgeme soovitada ka parimale sõbrale.”

– arhitektid Margit Mutso ja Madis Eek

Tutvu piirkonnaga

Väikesed majad suures aias

Kesklinna servas kesk väikseid-vaikseid tänavaid ja möödunud aegade hõngu asub suurte puude varjus üks salajane aiaga piiratud hoov. Selles rohelust ja päikest täis hoovis on kolm väikest kortermaja ning Baroni maja ehk ühepereelamu, mis oma mõõtudelt ja välisilmelt sulanduvad ümbritsevasse miljööväärtuslikku piirkonda.

Magdaleena kodude loomisel oleme püüdnud säilitada piirkonnale omast salapärast ja õdusat agulihõngu ning seal varem asunud majade stiili, kombineerides seda kõike kaasaegsete mugavustega. Elades oma varjulises salaaias, on ometi mõnus teada, et südalinn on kõigest 7-minutilise trammisõidu ja Kristiine Keskus vähem kui 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Tutvu kodudega

Magdaleena 4 / 1 kümne koduga maja

Vana uues kuues

Miks vana uues kuues? Sest väljast näeb Magdaleena 4/1 välja nagu põnevaid hetki kogenud hoone, kuid tegelikkuses on terve tema kuub ja sisu täiesti uued. Magdaleena 4/1 hoonel jäi osaliselt alles vundament ja mõned puitvälisseinad. Kogu kandekonstruktsiooni (seinad, laed ja katuse) ehitasime uuesti üles tänapäevaste ehitusnõuete järgi.

Ideaalne neile, kes armastavad vanade majade hõngu, kuid ei soovi nendega kaasas käivaid muresid.

Vaata kortereid

Baroni maja

Baroni maja (Magdaleena 4/2) on üks väga eriline B-energiaklassiga kodu. Baroni saun ja lõunapoolne terrass, söögitoas olev üle kuue meetri kõrgune klaasfassaad ja kesklinna asukoht teevad temast täiesti unikaalse koha. Teist sellist Sa ei leia.

Baroni maja on ehitatud kaasaegseid materjale kasutades ning ajaloolist vormi säilitades.

Tutvu täpsemalt

Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta või helista:

+372 511 5153
newsletter
This field is for validation purposes and should be left unchanged.