Magdaleena kodud salaaias

“Magdaleena tänava ja Asula põigu nurgast tõotab kujuneda väga eriline elukeskkond, mida kindlasti julgeme soovitada ka parimale sõbrale.”

– arhitektid Margit Mutso ja Madis Eek

Tutvu piirkonnaga
Asula põik 4, Magdaleena
Asula põik, Magdaleena

Väikesed majad suures aias

Kesklinna servas kesk väikseid vaikseid tänavaid ja möödunud aegade hõngu asub suurte puude varjus üks salajane aiaga piiratud hoov. Selles rohelust ja päikest täis hoovis saab olema kolm väikest kortermaja ning Baroni maja ehk ühepereelamu, mis oma mõõtudelt ja välisilmelt sulanduvad ümbritsevasse miljööväärtuslikku piirkonda. Kortermajad on 8, 10 ja 12 koduga ning ajaloolise paekivihoone asupaika kerkib unikaalne eramu ühele perele.

Magdaleena kodude loomisel oleme püüdnud säilitada piirkonnale omast salapärast ja õdusat agulihõngu ning seal varem asunud majade stiili, kombineerides seda kõike kaasaegsete mugavustega. Elades oma varjulises salaaias, on ometi mõnus teada, et südalinn on kõigest 7-minutilise trammisõidu ja Kristiine Keskus vähem kui 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Tutvu kodudega
Magdaleena 4 kodud Liven

Magdaleena 4 / 1 kümne koduga maja

Magdaleena 4/1 hoonel jääb osaliselt alles vundament ja mõned puitvälisseinad. Kogu kandekonstruktsiooni (seinad, laed ja katuse) ehitame uuesti üles tänapäevaste ehitusnõuete järgi.

Vaata kortereid

Baroni maja

Barioni maja (Magdaleena 4/2) on väga eriline B-energiaklassiga kodu, oma sauna ja lõunapoolse terrassi ning söögitoas üle 6 meetri kõrguse klaasfassaadiga. Maja on ehitatud kaasaegseid materjale kasutades ning ajaloolist vormi säilitades.

Tutvu täpsemalt

Kui Sul on küsimusi või soovid kohtuma tulla, võta julgelt ühendust!

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Ava rohkem

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Sandra usub, et arhitektuuripisikuga nakatus ta juba varajases lapsepõlves. Arhitektist isa kõrval üles kasvades ei möödunud päevagi, kui noor tüdruk poleks isa tegemiste vastu huvi tundnud. Peale keskkooli lõpetamist jätkas ta oma õpinguid sisearhitektuuri erialal. Tööalast karjääri alustas Sandra 2014. aastal vahetult peale ülikooliõpingute lõppu köögi- ja eritellimusmööbli projekteerimisega. Sellele järgnes viis aastat töökogemust siseviimistluse konsultandina, kus igapäeva töö peamiseks märksõnaks oli vahetu koostöö sisearhitektidega.

Sandra usub, et tema töö kõige parem osa on tellija vahetu emotsioon ja tänulikkus, kui valmis saab midagi, mis sai alguse vaid ideest. Ruumi, korteri, eramu või ühiskondliku hoone kujundamine just selliseks, et tulemusega oleksid rahul kõik osapooled, on Sandra jaoks suurim õnnestumine.

Vaba aja veedab Sandra koos oma pere ja sõpradega. Pere ja sõprade roll on tema jaoks hindamatu.