Kodu kujundamine

Vaheta hiireklõpsuga parketimustrit, seinavärve, tapeete, vannitoaplaate, segistite toone ja veendu ise, milline Su tulevane kodu välja võiks näha. Saad mängida ka köögi kapiuste värvi ja töötasapinna materjaliga, tehnikast rääkimata. Kodukujundaja arvutab kohe välja, palju Su soovid maksaksid. Salvesta oma valikud ja saada endale e-postiga.

Kõiki siseviimistlusmaterjale saad näha ja käega katsuda Liveni kontoris.

Kujunda kodu virtuaalreaalsuses

Liveni kontoris on 3D prillid, isegi mitu paari. Igast kvartalist on näidiskorter virtuaalreaalsuses, kus saad ise ringi liikuda ja samal ajal valida kujundust – vahetada parketti ja plaati, lisada tapeet seina ja puitdekoor lakke.

Kui julged, siis võid astuda ka rõdule ja sealt avaneb vaade ümbrusele. Liveni sisearhitektid aitavad Sul orienteeruda nii meie kujundusvalikutes kui ka virtuaalreaalsuses.

 

 

Liveni mööbli saad panna pangalaenu sisse

Köök on kodu süda

Ehk oled kuulnud, et Liven loob hingega kodusid. Sestap on võimalik uude koju tellida ka köök koos tehnikaga. Vajadusel saad ka neid finantseerida kodulaenuga. Igas majas on omamoodi stiil ja eripära, seega on ka köögid kujundatud just selle majaga sobivad. Uuri lisa sisearhitektilt – millist kööki just Sinu tulevases oleme oma vaimusilmas näinud. Valikuid on mitmeid, kindlasti leiad oma.

Köögi kujundamiseks võta ühendust meie sisearhitektiga, kes aitab Sul läbi mõelda, mis kuhu võiks käia ja kuidas uksed avanevad. Oleks hea, kui enne sisearhitektiga kohtumist oleksid läbi mõelnud selle, mida oma köögist ootad.

Ja mis veel?

Tegelikult on meil palju sisu. Lisaks köökidele on ka muu kohtkindel mööbel iga maja valikus olemas. Garderoobide sisud ja muud kapid on samuti kooskõlas iga maja looga erilised. Lisaks saad ka valgustid kohe ära valida, et kolida koju, mitte lihtsalt korterisse.

Liveni kodude planeeringut aitavad läbi mõelda meie sisearhitektid

Lennart Lind

Sisearhitekt (Iseära kodud)

Ava rohkem

Anita Karma

Sisearhitekt (Luuslangi kodud)

Ava rohkem

Lennart Lind

Sisearhitekt (Iseära kodud)

Lennart aitab Sind Iseära kodu leidmisel ja loomisel.
Võib öelda, et arhitektuur on ümbritsenud Lennartit kogu elu. Tänu arhitektidest vanavanematele ning sisearhitektist tädile jõudis selle ala olemus temani üsna noorena. Lennartil tekkis teadmine, et temast saab sisearhitekt juba varajases eas. Pärast Eesti Kunstiakadeemia lõpetamist aastal 2017 töötas ta arhitektuuribüroos ARS Projekt, kus tegeles nii era- kui ka avalike objektide kujundamise ning projekteerimisega.Lennart usub, et hea sisearhitektuur on üsna universaalne ning on seotud ruumide proportsiooni, planeeringute ja funktsionaalsete lahendustega. Ruumide kujundus seevastu aga oluliselt subjektiivsem.Livenis soovib ta luua väärtust, mis oleks kombinatsioon eelmainitutest, sest ilma hea sisearhitektuurse lahenduseta ruumis omab kujundus kõigest dekoratiivset rolli ning hea arhitektuur ilma sobiva stilistikata, võib koduses miljöös jääda vaid kõledaks ruumiks.Lennart peab pidevat arengut ülioluliseks. Seepärast alustas ta aastal 2018 akadeemilise vormi säilitamiseks õpinguid Tallinna Majanduskoolis turundusspetsialisti erialal.

Kõndimine on tema meditatsioon – pikad jalutuskäigud mere äärde või linnatänavate vahel on oluliseks osaks päevarutiinis. Samuti naudib Lennart väga sulgpalli ja tennist.

Anita Karma

Sisearhitekt (Luuslangi kodud)

Anita aitab Sind Luuslangi kodu leidmisel ja loomisel.

Anita on õppinud sisearhitektuuri nii Eestis kui Portugalis. Esimesed kodud kujundas ta juba ülikooli õpingute kõrvalt ehk kogemustepagas on nüüdseks üle kümne aasta. Lisaks on ta täiendanud end kunstihariduse valdkonnas ja töötanud koolis kunstiõpetajana.

Olla kodu loomisel teejuhiks on Anitale suur rõõm ja au. Kogu protsess on väga individuaalne ja eriline, kuna tegemist on kõige personaalsema ruumiga, mille kujundamisel peab arvestama iga pereliikme soovide ja vajadustega.

Kunst ja disain panevad Anita silmad särama. Vabal ajal ta maalib, veedab palju aega galeriides ja kultuuriüritustel. Samuti looduses olemine ja selle vaatlemine teevad ta hingele pai.