Ehitamisel & Müügis

Magdaleena 4/1

Ehitamisel & Müügis

Magdaleena 4/2

Valmis ja müüdud

Asula põik 4 / 1

Valmis ja müüdud

Asula põik 4 / 2

Mänguväljak

Isikupärased kodud miljööväärtuslikus hoones ning ainulaadne ühepereelamu

Väikesed majad suures aias

Aiaga piiratud õuealal on kokku kolm väikest kortermaja 8, 12 ja 10 koduga ning üks uuesti üles ehitatav paekivist hoone, millest saab ainulaadne kodu ühele perele.

Müügis on kodud 10 korteriga Magdaleena 4/1 hoones ning ühepereelamu Magdaleena 4/2.

Magdaleena 4/1 hoonel jääb osaliselt alles vundament ja mõned puitvälisseinad. Kogu kandekonstruktsiooni (seinad, laed ja katuse) ehitame uuesti üles tänapäevaste ehitusnõuete järgi.

Magdaleena 4/2 on väga eriline kodu oma sauna ja lõunapoolse terrassi ning söögitoas üle 6 meetri kõrguse klaasfassaadiga.

Ainulaadne ühepereelamu

Hoone originaalprojekt kinnitati Tallinna linnavalitsuses 1897. aastal ja selle autor oli arhitekt Moritz Alexander Rudolf Baron Engelhardt. Hoonet ilmestasid paekivist välisseinad ja tellistest võlvlagi. Ajaloolise maja, mille vundament kahjuks ajale vastu ei pidanud, on võtnud inspiratsiooniks ja eeskujuks uue hoone kavandamisel arhitektid Eek & Mutso.

Valmimas on väga eriline kuue toa, sauna ja terrassiga eramu, mille köök-söögitoa klaasfassaad on kuue meetri kõrgune. Eramu sisemust iseloomustab märksõna “moodne linnamaja” ja selle fookuses saab olema söögitoa ja elutoa vaheline paekiviga kaetud sein.

 

Sobivad tegevused kõigile salaaias

Siin saad lehtlas istuda ja raamatut lugeda või välijõusaalis pisut sportida, või hoopis vaadata, kuidas muru kasvab ja kuidas Su lapsed koos sõpradega liumäel hullavad.

Kui Sul on küsimusi või soovid kohtuma tulla, võta julgelt ühendust!

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Ava rohkem

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Sandra usub, et arhitektuuripisikuga nakatus ta juba varajases lapsepõlves. Arhitektist isa kõrval üles kasvades ei möödunud päevagi, kui noor tüdruk poleks isa tegemiste vastu huvi tundnud. Peale keskkooli lõpetamist jätkas ta oma õpinguid sisearhitektuuri erialal. Tööalast karjääri alustas Sandra 2014. aastal vahetult peale ülikooliõpingute lõppu köögi- ja eritellimusmööbli projekteerimisega. Sellele järgnes viis aastat töökogemust siseviimistluse konsultandina, kus igapäeva töö peamiseks märksõnaks oli vahetu koostöö sisearhitektidega.

Sandra usub, et tema töö kõige parem osa on tellija vahetu emotsioon ja tänulikkus, kui valmis saab midagi, mis sai alguse vaid ideest. Ruumi, korteri, eramu või ühiskondliku hoone kujundamine just selliseks, et tulemusega oleksid rahul kõik osapooled, on Sandra jaoks suurim õnnestumine.

Vaba aja veedab Sandra koos oma pere ja sõpradega. Pere ja sõprade roll on tema jaoks hindamatu.