Kodud on valmis

Magdaleena 4/1

Ehitamisel ja müügis

Baroni maja

Valmis ja müüdud

Asula põik 4 / 1

Valmis ja müüdud

Asula põik 4 / 2

Mänguväljak

Isikupärased kodud miljööväärtuslikus hoones ning ainulaadne ühepereelamu

Väikesed majad suures aias

Aiaga piiratud õuealal on kokku kolm väikest kortermaja 8, 12 ja 10 koduga ning üks uuesti üles ehitatav paekivist hoone, millest saab ainulaadne kodu ühele perele.

Müügis on kodud 10 korteriga Magdaleena 4/1 hoones ning Baroni maja (ühepereelamu Magdaleena 4/2).

Magdaleena 4/1 hoonel jääb osaliselt alles vundament ja mõned puitvälisseinad. Kogu kandekonstruktsiooni (seinad, laed ja katuse) ehitame uuesti üles tänapäevaste ehitusnõuete järgi.

Baroni maja on väga eriline kodu oma sauna ja lõunapoolse terrassi ning söögitoas üle 6 meetri kõrguse klaasfassaadiga.

Baroni maja

Hoone originaalprojekt kinnitati Tallinna linnavalitsuses 1897. aastal ja selle autor oli arhitekt Moritz Alexander Rudolf Baron Engelhardt. Hoonet ilmestasid paekivist välisseinad ja tellistest võlvlagi. Ajaloolise maja, mille vundament kahjuks ajale vastu ei pidanud, on võtnud inspiratsiooniks ja eeskujuks uue hoone kavandamisel arhitektid Eek & Mutso. B-energiaklassiga maja on ehitatud kaasaegseid materjale kasutades ning ajaloolist vormi säilitades.

Valmimas on väga eriline kuue toa, sauna ja terrassiga eramu, mille köök-söögitoa klaasfassaad on kuue meetri kõrgune. Eramu sisemust iseloomustab märksõna “moodne linnamaja” ja selle fookuses saab olema söögitoa ja elutoa vaheline paekiviga kaetud sein.

 

Sobivad tegevused kõigile salaaias

Siin saad lehtlas istuda ja raamatut lugeda või välijõusaalis pisut sportida, või hoopis vaadata, kuidas muru kasvab ja kuidas Su lapsed koos sõpradega liumäel hullavad.