Ehitamisel

Magdaleena 4/1

Planeerimisel

Magdaleena 4/2

Valmis ja müüdud

Asula põik 4 / 1

Valmis ja müüdud

Asula põik 4 / 2

Mänguväljak

Isikupärased kodud miljööväärtuslikus hoones ning ainulaadne ühepereelamu

Väikesed majad suures aias

Aiaga piiratud õuealal on kokku kolm väikest kortermaja 8, 12 ja 10 koduga ning üks rekonstrueeritav paekivist 4-toaline ühepereelamu.

Müügis on kodud 10 korteriga Magdaleena 4/1 hoones ning ühepereelamu Magdaleena 4/2.

Magdaleena 4/1 hoonel jääb osaliselt alles vundament ja mõned puitvälisseinad. Kogu kandekonstruktsiooni (seinad, laed ja katuse) ehitame uuesti üles tänapäevaste ehitusnõuete järgi.

Magdaleena 4/2 on väga eriline kodu telliskivist võlvlagede, oma sauna ja lõunapoolse terrassi ning söögitoas üle 6 meetri kõrguse klaasfassaadiga.

Ainulaadne ühepereelamu paekivihoones

Juba maja ajalugu teeb selle kodu kordumatuks. Hoone projekti koostas arhitekt Moritz Alexander Rudolf Baron Engelhardt ja see kinnitati Tallinna Linnavalitsuses 7. aprillil 1897. aastal. Seda aega jäävad meenutama telliskivist võlvlagi ja paekivist välisseinad. Majale annavad uue hingamise arhitektid Eek & Mutso.

Maja esimesel korrusel on suur elutuba koos köögiga, korralik magamistuba, luksuslik kahe dušiga saun ning selle kodu uhkus – kaminaga söögituba, mida ümbritseb kolmest küljest klaasfassaad. Söögitoast pääseb lõunapoolsele terrassile, mille juurde kuulub ka oma väike õueala.

Teisel korrusel asuvad kaks magamistuba ning duširuum.

Sobivad tegevused kõigile salaaias

Siin saad lehtlas istuda ja raamatut lugeda või välijõusaalis pisut sportida, või hoopis vaadata, kuidas muru kasvab või kuidas Su lapsed koos sõpradega liumäel hullavad.