Nõukogu

Andres Aavik

Nõukogu esimees

Ava rohkem

Krista Tamme

Nõukogu liige

Ava rohkem

Peeter Mänd

Nõukogu liige

Ava rohkem

Andres Aavik

Nõukogu esimees

Andres Aavik on üks Liveni asutajatest. Kinnisvaraarenduses on ta tegev aastast 1997 ning on selle aja jooksul arendanud ligi 2 000 korterit ja juhtinud kehtestamiseni enam kui 10 detailplaneeringut.

Aastatel 2001–2013 töötas Andres Skanska AS-is erinevatel ametikohtadel alates projektijuhist kuni juhatuse esimeheni viimasel kahel aastal.

Andres on Eesti Kinnisvarafirmade Liidu juhatuse esimees.

Krista Tamme

Nõukogu liige

Viimased 20 aastat on Krista Tamme tegutsenud IKT-sektori ettevõtetes finants- ja üldjuhtimise positsioonidel, sh. juhatuse ja nõukogu liikmena.

Krista Tamme on Liveni aktsionäri Probus OÜ juhatuse liige alates 2022. aastast ning Liveni nõukogu liige alates 2023. aasta aprillist.

Peeter Mänd

Nõukogu liige

Peeter Männi ettevõtluskogemus algab 1990. aastast metsanduskontserni AS Sylvester ühe asutajaliikme ja selle metsandusdirektorina.

Alates 2002. aastast on Peeter OÜ Ivard juhatuse liikmena tegev erinevates ärivaldkondades, sealhulgas kinnisvarasektoris.

Sellealastest ettevõtmistest seni tuntuim on Eften Capital AS, mille kaasasutaja ja nõukogu liige on Peeter alates 2008. aastast.

Juhatus

Andero Laur

Tegevjuht / partner

Ava rohkem

Mihkel Simson

Arendusjuht / partner

Ava rohkem

Alina Kester

Loovjuht

Ava rohkem

Andero Laur

Tegevjuht / partner

Ehitus- ja projekteerimisjuhtimisega on Andero tegelenud 2007. aastast. Selle aja jooksul on ta loonud üle 100 000 m2 hooneid ning projekteerinud rohkem kui 1000 korterit.

Andero on inimene, kellega on raske konflikti sattuda. Kuigi arutelud temaga võivad kiskuda kohati tuliseks, on ta oma olemuselt ratsionaalne ja pragmaatiline. Andero eesmärk on luua pikemaajalisi väärtusi, mis mõjutavad inimeste elustiili ja -keskkonda. Anderol on julgust langetada otsuseid ja mõista tegevuste pikaajalist mõju.

Enne Liveni asutamist töötas Andero 7 aastat rahvusvahelises ehitus- ja arendusettevõttes Skanska, kus ta alustas töödejuhatajana ehitusplatsil ja lõpetas ärindusjuhi ametikohal juhtkonna liikmena.

Hariduselt on ta TTÜ tööstus- ja tsiviilehituse insener (MSc) ja alates 2022.a suvest õpib Harvardi ülikooli AMDP (Advanced Management Development Program in Real Estate) kursusel.

Mihkel Simson

Arendusjuht / partner

Mihkel on ehitusvaldkonnas tegev alates 2011. aastast. Ta on omandanud ehitusjuhtimise kogemusi nii rajatiste kui ka hoonete ehitamisel.

Mihkel on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis sillaehituse eriala ja hiljem ennast täiendanud tsiviilehituse vallas. Enne Liveni meeskonnaga liitumist töötas Mihkel 10 aastat ühes Eesti suurimas ehitusettevõttes. Selle aja jooksul valmisid tema valvsa pilgu all erinevad objektid – mitmed sillad/tunnelid, paar kortermaja ja tootmis- ning büroohoonet.

Mihkel on sihikindel ja tulemusele orienteeritud ning viib kokku niidiotsad, et töö objektil sujuks ning tulemus oleks nauditav kõigile osapooltele. Mihkli jaoks pole ületamatuid probleeme, alati on olemas lahendus.

Kontoritöö kõrvalt meeldib Mihklile ka ise ehitada ja oma kätega meisterdada. Neil hetkedel tekivad tihti just need kõige paremad mõtted. Samuti saab ta energiat looduses jalutades ja aktiivselt puhates koos oma lähedaste ja sõpradega.

Alina Kester

Loovjuht

Alina on Liveni loovjuht ehk teeb kõike seda, mida insenerid ei tee

Inimese erialane võimekus koosneb enamasti kahest asjast. Sellest, mida ta õppis koolis ja sellest, millele ta suunab oma tähelepanu vabal ajal. Alinal on need kaks poolust peaaegu et vastuolulised.

Kui hariduse järgi on tegemist mitme magistrikraadiga spetsialistiga, kes tunneb end ühtviisi kodus nii juhtimises, turunduses kui ka teenusedisainis, siis vaba aja pühendab ta peaaegu hipilikule maailmaavastamisele. Talle ei ole võõras Berliini ööelu ega Sri Lanka surfikultuur, askeetlik matkamine ega Alliksaare luule.

Ta valdab mitmeid distsipliine, mis on ka loovjuhiks olemise vundament. Ainult siis, kui sul on piisavalt erinevaid legoklotse, saad luua midagi, mida ei ole kunagi varem loodud.

Alina on elus kolinud rohkem kui kõik Liveni inimesed kokku, millest võib järeldada, et teda köidab pidev edasiliikumine. Ainsa erandina on ta Livenis püsinud juba aastast 2016. Kui sa seda teksti loed, siis järelikult teeb ta seda tänase päevani.

Struktuur

Kõik tütarettevõtted kuuluvad 100%-liselt grupi ettevõtetele.