Vitriinakendega äripind rannapromenaadi ääres

Kuni 6-meetriste lagedega äripind avaneb promenaadi poole ning selle esine terrass on samuti äripinna kasutada. Suured vitriinaknad lisavad avarust veelgi. Äripinnaga on võimalik kohapeal tutvuda, selleks võta Pärlega ühendust. Äripind on müügiks, aga soovi korral saad seda ka rentida.

Suurus 196,6 m2 hind 585 000 €

Hinnale lisandub käibemaks.

Tutvu plaaniga

Küsi lisainfot ja lähme vaatama!

Pärle Raud

Müügijuht
Kinnisvara vanemmaakler (189393)

Ava rohkem

Pärle Raud

Müügijuht
Kinnisvara vanemmaakler (189393)

Pärlel on kinnisvara müümise kogemus juba 1997. aastast. Selle aja jooksul on Pärle edukalt müünud sadu kortereid.

Pärlele meeldib kõige rohkem teel olemine, olgu see siis füüsiline või vaimne ja sestap on ta alati valmis minema loodusesse kõndima, mootorrattaga laia maailma matkama või midagi õppima. See hoiab meeled erksad ja vaimu värske, sest veerevale kivile ju sammal ei kasva.

Pärle on õppinud Tartu Õpetajate Seminaris muusikaõpetajaks, Eesti Humanitaarinstituudis kultuuriteooriat ja Tallinna Ülikooli magistrantuuris eesti keele toimetamist ning tegeleb hobi korras ka raamatute toimetamise ja kirjastamisega. Põhjalikud kinnisvarakogemused on Pärlel alates 1997. aastast, mil ta töötas 11 aastat Pindi Kinnisvaras eluruumide maakleri ja nende juhendajana ning tegeles järgmised 6 aastat Skanska kinnisvaraprojektide müügiga. Pärle teeb seda tööd siiani südamega, sest talle meeldivad inimesed sama palju kui raamatud.