Merele enam lähemale ei saa

Uus-Meremaa kodud Merimetsas asuvad mere ääres ja metsa lähedal.
Majad on A-energiaklassiga.

Tutvu kodudega

UMA välisvaade

Siin hoovis on vaid mänguautod

Uus-Meremaal magavad autod maa-aluses parklas. Iga maja all asub ka jalgrataste hoiuruum. Majade vahele jääb roheline ala, kus jalutada või istuda või mõelda.

Tutvu piirkonnaga
Lahepea 11 näidiskodu

Koli sisustatud koju

Meie loome majad, aga Sina lood sellest kodu. Livenilt saad tellida nii köögi kui ülejäänud kohtkindla mööbli.

Vaata kortereid

Loome hingega kodusid

Kodude loomine on meie kirg. Ehkki me tahame luua kodu Sulle, alustame hoopis iseendast. Usume, et isiklik lähenemine annab kodule hinge, erilisuse ja ainulaadsuse.

Tule külla! Kõiki kodusid võimalik külastada, võta ühendust

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Ava rohkem

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Sandra usub, et arhitektuuripisikuga nakatus ta juba varajases lapsepõlves. Arhitektist isa kõrval üles kasvades ei möödunud päevagi, kui noor tüdruk poleks isa tegemiste vastu huvi tundnud. Peale keskkooli lõpetamist jätkas ta oma õpinguid sisearhitektuuri erialal. Tööalast karjääri alustas Sandra 2014. aastal vahetult peale ülikooliõpingute lõppu köögi- ja eritellimusmööbli projekteerimisega. Sellele järgnes viis aastat töökogemust siseviimistluse konsultandina, kus igapäeva töö peamiseks märksõnaks oli vahetu koostöö sisearhitektidega.

Sandra usub, et tema töö kõige parem osa on tellija vahetu emotsioon ja tänulikkus, kui valmis saab midagi, mis sai alguse vaid ideest. Ruumi, korteri, eramu või ühiskondliku hoone kujundamine just selliseks, et tulemusega oleksid rahul kõik osapooled, on Sandra jaoks suurim õnnestumine.

Vaba aja veedab Sandra koos oma pere ja sõpradega. Pere ja sõprade roll on tema jaoks hindamatu.