Väikelaste mänguala

Pinksilaud

Avasta Uus-Meremaa vaated

Ehitamisel

Lahepea 17

Ehitamisel

Lahepea 19

Sissekolimiseks valmis

Lahepea 15

Maa-alune parkimine

Müüdud
Müüdud
Uus-Meremaa Lahepea tn majad

Fassaadid peegeldavad üleminekut linnalt loodusele, olles tänavalt vaadates vaoshoitumad ja avanedes tugevalt õhtuse päikese suunal merele. Majade nihkes paigutus tagab igast kodust kauni vaate, tekitades samas mõnusa sopilise sisehoovi. Soe puit fassaadil koos sügava tumehalli tooniga loob hubase kodutunde ning värskes õhus vaba aja veetmise võimalused annavad vabaduse, mida linnas mujalt ei leia.

Markus Nimik, Jaan Port, Neeme Tiimus

PIN Arhitektid

Merelähedust naudib igaüks

Uus-Meremaa A-energiaklassi majade nihkes paigutus tagab kõigile elanikele kauni vaate, avanedes õhtuse päikese suunal merele. Kodudes on lisaks 3-meetristele lagedele ka 2,6-meetrised aknad, mis teevad kodud eriti valgusküllaseks. Majade katustel on päikesepaneelid, tänu millele on kodus madalad energiakulud.

Kui Sul on küsimusi või soovid kohtuma tulla, siis võta julgelt ühendust!

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Ava rohkem

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Sandra usub, et arhitektuuripisikuga nakatus ta juba varajases lapsepõlves. Arhitektist isa kõrval üles kasvades ei möödunud päevagi, kui noor tüdruk poleks isa tegemiste vastu huvi tundnud. Peale keskkooli lõpetamist jätkas ta oma õpinguid sisearhitektuuri erialal. Tööalast karjääri alustas Sandra 2014. aastal vahetult peale ülikooliõpingute lõppu köögi- ja eritellimusmööbli projekteerimisega. Sellele järgnes viis aastat töökogemust siseviimistluse konsultandina, kus igapäeva töö peamiseks märksõnaks oli vahetu koostöö sisearhitektidega.

Sandra usub, et tema töö kõige parem osa on tellija vahetu emotsioon ja tänulikkus, kui valmis saab midagi, mis sai alguse vaid ideest. Ruumi, korteri, eramu või ühiskondliku hoone kujundamine just selliseks, et tulemusega oleksid rahul kõik osapooled, on Sandra jaoks suurim õnnestumine.

Vaba aja veedab Sandra koos oma pere ja sõpradega. Pere ja sõprade roll on tema jaoks hindamatu.

Vaata kodusid