Väikelaste mänguala

Pinksilaud

Avasta Uus-Meremaa vaated

Sissekolimiseks valmis ja müügis >>

Lahepea 17

Sissekolimiseks valmis ja müügis >>

Lahepea 19

Müüdud

Lahepea 15

Maa-alune parkimine

Müüdud

Lahepea 11

Müüdud

Lahepea 13

Stroomi mänguväljakud

Uus-Meremaa Lahepea tn majad

Soe puit fassaadil koos sügava tumehalli tooniga loob hubase kodutunde ning värskes õhus vaba aja veetmise võimalused annavad vabaduse, mida linnas mujalt ei leia.

Markus Nimik, Jaan Port, Neeme Tiimus

PIN Arhitektid

Merelähedust naudib igaüks

Uus-Meremaa A-energiaklassi majade nihkes paigutus tagab kõigile elanikele kauni vaate, avanedes õhtuse päikese suunal merele. Kodudes on lisaks 3-meetristele lagedele ka 2,6-meetrised aknad, mis teevad kodud eriti valgusküllaseks. Majade katustel on päikesepaneelid, tänu millele on kodus madalad energiakulud.

See paik pakub piirkonnale omase loodusega koos kasvamist

Decoration image

Mänguväljakud nii hoovis kui rannapargis

Hoonete ümbrus pakub avastamisrõõmu ja mitmekülgseid vabaaja tegevusi igale perele. Jaluta rannaparki ja avasta veel rohkem mänguväljakuid.

Igal kodul on vaateplatvorm ja kõrged laed

Igal Uus-Meremaa kodul on isiklik rõdu või terrass, et ei peaks merd ja ümbritsevat rohelust ainult klaasi tagant vaatama. Aknadki on kõrgemad kui mujal, et iga ilmaga saaks vaadet nautida.

Uus-Meremaa autovaba hoov

Autovaba hoov

Uus-Meremaal magavad autod maa-aluses parklas, kus on ka hoiuruum ratastele. Majade vahele jääb roheline ala, kus jalutada ja mõelda. Koht, kus lapsed saavad mängida ja koos loodusega suureks kasvada.