Väikelaste mänguala

Pinksilaud

Avasta Uus-Meremaa vaated

Sissekolimiseks valmis ja müügis >>

Lahepea 17

Sissekolimiseks valmis ja müügis >>

Lahepea 19

Müüdud

Lahepea 15

Maa-alune parkimine

Müüdud

Lahepea 11

Müüdud

Lahepea 13

Uus-Meremaa Lahepea tn majad

Fassaadid peegeldavad üleminekut linnalt loodusele, olles tänavalt vaadates vaoshoitumad ja avanedes tugevalt õhtuse päikese suunal merele. Majade nihkes paigutus tagab igast kodust kauni vaate, tekitades samas mõnusa sopilise sisehoovi. Soe puit fassaadil koos sügava tumehalli tooniga loob hubase kodutunde ning värskes õhus vaba aja veetmise võimalused annavad vabaduse, mida linnas mujalt ei leia.

Markus Nimik, Jaan Port, Neeme Tiimus

PIN Arhitektid

Merelähedust naudib igaüks

Uus-Meremaa A-energiaklassi majade nihkes paigutus tagab kõigile elanikele kauni vaate, avanedes õhtuse päikese suunal merele. Kodudes on lisaks 3-meetristele lagedele ka 2,6-meetrised aknad, mis teevad kodud eriti valgusküllaseks. Majade katustel on päikesepaneelid, tänu millele on kodus madalad energiakulud.

See paik pakub piirkonnale omase loodusega koos kasvamist

Decoration image

Hoonete ümbrus

Hoonete ümbrus pakub avastamisrõõmu ja mitmekülgseid vabaaja tegevusi igale perele.

Igal kodul on vaateplatvorm ja kõrged laed

Igal Uus-Meremaa kodul on isiklik rõdu või terrass, et ei peaks merd ja ümbritsevat rohelust ainult klaasi tagant vaatama.

Uus-Meremaa autovaba hoov

Autovaba hoov

Uus-Meremaal magavad autod maa-aluses parklas, kus on ka hoiuruum ratastele. Majade vahele jääb roheline ala, kus jalutada ja mõelda. Koht, kus lapsed saavad mängida ja koos loodusega suureks kasvada.

Majad on valmis! Tule tutvuma! Kui soovid kodusid ka seestpoolt näha, siis lepi kokku aeg:

Pärle Raud

Müügijuht
Kinnisvara vanemmaakler (189393)

Ava rohkem

Pärle Raud

Müügijuht
Kinnisvara vanemmaakler (189393)

Pärlel on kinnisvara müümise kogemus juba 1997. aastast. Selle aja jooksul on Pärle edukalt müünud sadu kortereid.

Pärlele meeldib kõige rohkem teel olemine, olgu see siis füüsiline või vaimne ja sestap on ta alati valmis minema loodusesse kõndima, mootorrattaga laia maailma matkama või midagi õppima. See hoiab meeled erksad ja vaimu värske, sest veerevale kivile ju sammal ei kasva.

Pärle on õppinud Tartu Õpetajate Seminaris muusikaõpetajaks, Eesti Humanitaarinstituudis kultuuriteooriat ja Tallinna Ülikooli magistrantuuris eesti keele toimetamist ning tegeleb hobi korras ka raamatute toimetamise ja kirjastamisega. Põhjalikud kinnisvarakogemused on Pärlel alates 1997. aastast, mil ta töötas 11 aastat Pindi Kinnisvaras eluruumide maakleri ja nende juhendajana ning tegeles järgmised 6 aastat Skanska kinnisvaraprojektide müügiga. Pärle teeb seda tööd siiani südamega, sest talle meeldivad inimesed sama palju kui raamatud.