Decoration image

Kõrgem standard

Lisaks kõrgetele lagedele on Uus-Meremaa kodus ka kõrged viimistlusstandardid. Sisearhitekt Eveli Piheli hingega valitud viimistlus ja sisustustooted on igas kodus erinevad, seega võta ühendust, et konkreetse kodu kohta teavet saada.

Mis siis täpsemalt?

Ühelipiline või kalasabamustris tammeparkett on igas kodus. Profiiliga ja peithingedega uksed on mõnes kodus valged, mõnes hallid. Paljudes kodudes on mustad detailid. Valamukapid ja valgustidki on paigas. Uuri lisa!

Oma silm on kuningas!

Siseviimistluse ja mööbli valik on lai, seega parim võimalus tutvumiseks on külastada Liveni näidiskodu, kus saad viimistlusmaterjale ja mööblit oma käega katsuda.

Kodud on valmis, tutvu viimistlusega näidiskodus

Kasutame kvaliteetseid materjale. Kõikides korterites on naturaalne tammeparkett ning kõrged peithingedega uksed. Vannitubades on 60 x 60 cm plaadid ning Grohe sanitaartehnika, Villeroy & Bochi sanitaarkeraamika ning Balteco vann või klaasseina ja renntrapiga dušiala.

Lahepea 11 näidiskodu

Paljudel Uus-Meremaa kodudel on mere- ja metsavaade. Suured aknad lubavad loodusel tuppa tulla. Kui ilm soosib, siis võib seda muidugi rõdult nautida.

Näidiskodu või oma tulevase kodu külastamiseks võta ühendust:

Pärle Raud

Müügijuht
Kinnisvara vanemmaakler (189393)

Ava rohkem

Pärle Raud

Müügijuht
Kinnisvara vanemmaakler (189393)

Pärlel on kinnisvara müümise kogemus juba 1997. aastast. Selle aja jooksul on Pärle edukalt müünud sadu kortereid.

Pärlele meeldib kõige rohkem teel olemine, olgu see siis füüsiline või vaimne ja sestap on ta alati valmis minema loodusesse kõndima, mootorrattaga laia maailma matkama või midagi õppima. See hoiab meeled erksad ja vaimu värske, sest veerevale kivile ju sammal ei kasva.

Pärle on õppinud Tartu Õpetajate Seminaris muusikaõpetajaks, Eesti Humanitaarinstituudis kultuuriteooriat ja Tallinna Ülikooli magistrantuuris eesti keele toimetamist ning tegeleb hobi korras ka raamatute toimetamise ja kirjastamisega. Põhjalikud kinnisvarakogemused on Pärlel alates 1997. aastast, mil ta töötas 11 aastat Pindi Kinnisvaras eluruumide maakleri ja nende juhendajana ning tegeles järgmised 6 aastat Skanska kinnisvaraprojektide müügiga. Pärle teeb seda tööd siiani südamega, sest talle meeldivad inimesed sama palju kui raamatud.