Kodud on peagi valmis, tutvu viimistlusega näidiskodus

Kasutame kvaliteetseid materjale. Kõikides korterites on naturaalne tammeparkett ning kõrged peithingedega uksed. Vannitubades on 60 x 60 cm plaadid ning Grohe sanitaartehnika, Villeroy & Bochi sanitaarkeraamika ning Balteco vann või klaasseina ja renntrapiga dušiala.

Lahepea 11 näidiskodu

Paljudel Uus-Meremaa kodudel on mere- ja metsavaade. Suured aknad lubavad loodusel tuppa tulla. Kui ilm soosib, siis võib seda muidugi rõdult nautida.

Näidiskodu külastamiseks võta ühendust:

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Ava rohkem

Sandra Leisson

Sisearhitekt

Sandra usub, et arhitektuuripisikuga nakatus ta juba varajases lapsepõlves. Arhitektist isa kõrval üles kasvades ei möödunud päevagi, kui noor tüdruk poleks isa tegemiste vastu huvi tundnud. Peale keskkooli lõpetamist jätkas ta oma õpinguid sisearhitektuuri erialal. Tööalast karjääri alustas Sandra 2014. aastal vahetult peale ülikooliõpingute lõppu köögi- ja eritellimusmööbli projekteerimisega. Sellele järgnes viis aastat töökogemust siseviimistluse konsultandina, kus igapäeva töö peamiseks märksõnaks oli vahetu koostöö sisearhitektidega.

Sandra usub, et tema töö kõige parem osa on tellija vahetu emotsioon ja tänulikkus, kui valmis saab midagi, mis sai alguse vaid ideest. Ruumi, korteri, eramu või ühiskondliku hoone kujundamine just selliseks, et tulemusega oleksid rahul kõik osapooled, on Sandra jaoks suurim õnnestumine.

Vaba aja veedab Sandra koos oma pere ja sõpradega. Pere ja sõprade roll on tema jaoks hindamatu.

Vaata kodusid