Luuslangi kodudesse saab sisse kolida!

Kõik Luuslangi kodud on sissekolimiseks valmis. Kõiki kodusid saad külastada koos Merliniga. Soovitame tulla oma silmaga avastama.

Sisustatud kodu Livenilt

Vaata 360° tuuri

Igas Luuslangi kodus on maitsekas siseviimistlus. Põrandaid katab kvaliteetne tammeparkett, mis võib olla kalasabamustriga või rahulikum ühelipiline, ka värvitoone leidub erinevaid. Laed on keskmisest kõrgemad – 2,8 m, aknad ja uksedki kõrguvad 2,3 meetrini. Vaata 360° fotodelt, millise disainiga kodu Sulle enim meeldiks!

Elekter, valgus ja ventilatsioon

Oleme elektrilahendused hoolega läbi mõelnud. Näiteks saab toast lahkumata lülitada sisse terrassivalgustuse või seal särava kuusepuu tuled. Kõigi kodude hinnas on ka koht- ja siinivalgustid elutoas ja laeplafoon magamistoas. Kööki on planeeritud söefiltriga kubu ja värske ning tervisliku õhu eest kannab hoolt isiklik soojustagastusega ökonoomne ventilatsiooniseade.

Kvaliteetsed veemõnud

Pesemisruumidesse on valitud elegantsed rahulikes toonides 60 x 60 cm plaadid, duširuumis on üle plaaditud renntrapp. Dušinurgas rõõmustab silma ja ihu Grohe Essence dušikomplekt, vannitoas troonib aga Balteco vann, mille üks või kaks külge kaetakse plaatidega. Paljudes pesuruumides on olemas ka valamukapp ning suur LED-valgustusega peegel.