Luuslangi kodudesse saab sisse kolida!

Jalami 11 on sissekolimiseks valmis ning Jalami 8 ja 10 majad valmivad jaanuaris. Kõiki kodusid saad külastada koos Merliniga. Soovitame tulla oma silmaga avastama.

Sisustatud kodu Livenilt

Vaata 360° tuuri

Igas Luuslangi kodus on maitsekas siseviimistlus. Põrandaid katab kvaliteetne tammeparkett, mis võib olla kalasabamustriga või rahulikum ühelipiline, ka värvitoone leidub erinevaid. Laed on keskmisest kõrgemad – 2,8 m, aknad ja uksedki kõrguvad 2,3 meetrini. Vaata 360° fotodelt, millise disainiga kodu Sulle enim meeldiks!

Elekter, valgus ja ventilatsioon

Oleme elektrilahendused hoolega läbi mõelnud. Näiteks saab toast lahkumata lülitada sisse terrassivalgustuse või seal särava kuusepuu tuled. Kõigi kodude hinnas on ka koht- ja siinivalgustid elutoas ja laeplafoon magamistoas. Kööki on planeeritud söefiltriga kubu ja värske ning tervisliku õhu eest kannab hoolt isiklik soojustagastusega ökonoomne ventilatsiooniseade.

Kvaliteetsed veemõnud

Pesemisruumidesse on valitud elegantsed rahulikes toonides 60 x 60 cm plaadid, duširuumis on üle plaaditud renntrapp. Dušinurgas rõõmustab silma ja ihu Grohe Essence dušikomplekt, vannitoas troonib aga Balteco vann, mille üks või kaks külge kaetakse plaatidega. Paljudes pesuruumides on olemas ka valamukapp ning suur LED-valgustusega peegel.

Tule külasta maja ja näidiskodu! Võta ühendust

Merlin Kuusemets

Merlin Kuusemets

Sisearhitekt

Merlin Kuusemets

Merlin Kuusemets

Sisearhitekt

Merlin aitab Sind kodu leidmisel ja loomisel.

Merlin on üks neid erandeid, kes teadis juba 12-aastaselt, et temast saab sisearhitekt. Tegelikult ei teadnud ta tol ajal, kas selline eriala on olemas. Ta oli küll kursis, et arhitektid teevad maju, aga tema tahtis tegeleda hoopis hoonete hingeelu ja sisekosmosega.

Isegi varem, päris väikese lapsena ehitas ta putukatele ja tigudele okstest, samblast ja puulehtedest kodusid. Sisearhitektuuri bakalaureuseõpe ja magistantuur oli selle igati loogiline jätk.

Iga kodu ja iga koduomanik on omanäolised. Mõlema poole isikupära äratabamine ja mõtestamine on see, kust algab siserarhitekti sisuline töö. See omakorda lõpeb alles siis, kui koduomanik on õnnelik ja kodu sobib eksterjööriga. Merlin ei eita ega jaata ühtegi kindlat stiili. Küll aga eelistab ta puhast, sirget ja proportsionaalset joont. Teda inspireerivad reisid välisriikidesse, kus kohtab alati ideid ja põnevaid detaile, mida hiljem ära kasutada.

Aeg on Merlinile tähtis ja ta kaalub alati põhjalikult, kuidas seda kasutada. Enamasti veedab ta puhkehetked loodust avastades või jõusaali taasavastades. Kõik, mis sellest omakorda üle jääb, kulutab ta oma kodu ning lapsepõlvekodu renoveerimisele.