Oluline

  • Oluline
  • Kaubandus ja transport
  • Koolid ja lasteaiad
  • Vaba aeg
  • Söögikohad
Teekond Luuslangi koju

-

Näita üksikasju

Kodulähedane mets

Kui jalad on liiga pikalt seinal olnud ja kangeks läinud, võid astuda õue ja oledki metsaserval. Muuseas, sinna plaanitakse rajada suisa looduskaitseala.

Kaugus kodust 250 meetrit.

Harku järv

Vesi rahustab. Võid haarata piknikukorvi ja lapsed või mõlemad ning minna järve äärde aega veetma.

Kaugus kodust 1 kilomeeter.

Kergliiklusteed

Sinu kodu lähedal on kilomeetrite kaupa autovabu kergliiklusteid, kus saad muretult rulluiskude, jalgratta või lapsekäruga ringi tuisata.

Kaugus kodust 300 meetrit.

Peeter Suure laskemoonalaod

Mõned sammud mööda Harku metsa ja leiad Peeter Suure järgi nimetatud 20. sajandi alguses ehitatud laskemoonalaod. Need ei ole sobivad kohad sünnipäeva pidamiseks, kuid avastamist leidub nii lastele kui ka külla tulnud ajaloo- või jalutamishuvilistele.

Kaugus kodust otse läbi metsa 700 meetrit.

Kui Sul on küsimusi või soovid kohtuma tulla, siis võta julgelt ühendust!

Anita Karma

Sisearhitekt (Luuslangi kodud)

Anita Karma

Sisearhitekt (Luuslangi kodud)

Anita aitab Sind Luuslangi kodu leidmisel ja loomisel.

Anita on õppinud sisearhitektuuri nii Eestis kui Portugalis. Esimesed kodud kujundas ta juba ülikooli õpingute kõrvalt ehk kogemustepagas on nüüdseks üle kümne aasta. Lisaks on ta täiendanud end kunstihariduse valdkonnas ja töötanud koolis kunstiõpetajana.

Olla kodu loomisel teejuhiks on Anitale suur rõõm ja au. Kogu protsess on väga individuaalne ja eriline, kuna tegemist on kõige personaalsema ruumiga, mille kujundamisel peab arvestama iga pereliikme soovide ja vajadustega.

Kunst ja disain panevad Anita silmad särama. Vabal ajal ta maalib, veedab palju aega galeriides ja kultuuriüritustel. Samuti looduses olemine ja selle vaatlemine teevad ta hingele pai.