Oluline

  • Oluline
  • Vaba aeg
  • Söögikohad
  • Kaubandus ja transport
  • Koolid ja lasteaiad
Teekond Luuslangi koju

-

Näita üksikasju

Kodulähedane mets

Kui jalad on liiga pikalt seinal olnud ja kangeks läinud, võid astuda õue ja oledki metsaserval. Muuseas, sinna plaanitakse rajada suisa looduskaitseala.

Kaugus kodust 250 meetrit.

Harku järv

Vesi rahustab. Võid haarata piknikukorvi ja lapsed või mõlemad ning minna järve äärde aega veetma.

Kaugus kodust 1 kilomeeter.

Kergliiklusteed

Sinu kodu lähedal on kilomeetrite kaupa autovabu kergliiklusteid, kus saad muretult rulluiskude, jalgratta või lapsekäruga ringi tuisata.

Kaugus kodust 300 meetrit.

Peeter Suure laskemoonalaod

Mõned sammud mööda Harku metsa ja leiad Peeter Suure järgi nimetatud 20. sajandi alguses ehitatud laskemoonalaod. Need ei ole sobivad kohad sünnipäeva pidamiseks, kuid avastamist leidub nii lastele kui ka külla tulnud ajaloo- või jalutamishuvilistele.

Kaugus kodust otse läbi metsa 700 meetrit.

Kui Sul on küsimusi või soovid kohtuma tulla, siis võta julgelt ühendust!

Merlin Kuusemets

Merlin Kuusemets

Sisearhitekt

Merlin Kuusemets

Merlin Kuusemets

Sisearhitekt

Merlin aitab Sind kodu leidmisel ja loomisel.

Merlin on üks neid erandeid, kes teadis juba 12-aastaselt, et temast saab sisearhitekt. Tegelikult ei teadnud ta tol ajal, kas selline eriala on olemas. Ta oli küll kursis, et arhitektid teevad maju, aga tema tahtis tegeleda hoopis hoonete hingeelu ja sisekosmosega.

Isegi varem, päris väikese lapsena ehitas ta putukatele ja tigudele okstest, samblast ja puulehtedest kodusid. Sisearhitektuuri bakalaureuseõpe ja magistantuur oli selle igati loogiline jätk.

Iga kodu ja iga koduomanik on omanäolised. Mõlema poole isikupära äratabamine ja mõtestamine on see, kust algab siserarhitekti sisuline töö. See omakorda lõpeb alles siis, kui koduomanik on õnnelik ja kodu sobib eksterjööriga. Merlin ei eita ega jaata ühtegi kindlat stiili. Küll aga eelistab ta puhast, sirget ja proportsionaalset joont. Teda inspireerivad reisid välisriikidesse, kus kohtab alati ideid ja põnevaid detaile, mida hiljem ära kasutada.

Aeg on Merlinile tähtis ja ta kaalub alati põhjalikult, kuidas seda kasutada. Enamasti veedab ta puhkehetked loodust avastades või jõusaali taasavastades. Kõik, mis sellest omakorda üle jääb, kulutab ta oma kodu ning lapsepõlvekodu renoveerimisele.