Puhas vabadus. Igal pool

Hea planeering on kodu alus

Regatis on iga kodu planeering mitu korda läbi joonistatud. Korduvalt läbi mõeldud. Igaüks on omamoodi hea, aga kindlasti sobib mõni neist Sinu ellu paremini. Vaata kindlasti erinevaid kodusid ning jaga oma erisoove meiega.

Sinu käe järgi. Sisearhitektiga koos

Kodu loomine on kunst. Seetõttu ootab sind Livenis sisearhitekt. Ta kuulab Su ära, annab soovi korral nõu või aitab tellida eritellimusmööblit. Ta suunab suurt pilti, kuid teab, et õnn peitub väikestes detailides. Neid detaile on lõputult. Vahel isegi rohkem.

Sinu isiklik kaptenisild

Enamikel Regati kodudel on oma terrass või rõdu. Et saaksid toast merele lähemale astuda.

Parkett mängib tervikuga kokku

Uute kodude põrandastandard on üldjuhul kalasaba parkett. Jah, kalasaba sobiks ju küll mere äärde. Ka lingvistliliselt. Meie soovitame Regati puhul siiski ühelipilist parketti. Ühelipilise puhul joonistub puidusüü paremini välja ning põrand meenutab õrnalt laevatekki. Aga ei kõigu.

Valgusel on oma koht

Regatis saab valgustite siine süvistada, et valgusallikas oleks võimalikult märkamatu. Seda paremini saab särada kõik muu. Valgustust saab juhtida nutikodu kaudu. Aga ka offline-lülitid on omal kohal. Enamasti dimmerdatavad.

Valgustuse ja elektriplaane saab täiustada vastavalt Sinu soovidele, et saaksid maksimaalselt nautida just neid mugavusi, millega harjunud oled. Või mida igatsenud oled.

Seinasuurune merevaade

Kui tunned, et ei suuda Pirita lahelt pilku pöörata, siis vali Regatis kodu, millel on suurim võimalik merevaade. Selline, mis katab tervet seina. Meri on iga päev erineva näoga ja Sina näed seda esireast.

Regati kodude aknad on 2,7 meetri kõrgused, sõltumata vaate suunast. Tegelikult kolmandal korrusel isegi 3 meetri kõrgused.

Oma kodu saad planeerida ja kujundada ise. Materjalide eelvalik on Liveni sisearhitektide poolt tehtud ning oma otsused saad edastada mugavalt Kodukujundaja vahendusel.

Regati kodudel on 2,3 meetri kõrgused peitlengidega uksed. Seni on need olnud vaid eramaja elanike või eriprojektidega kortermajade kodude võimalus. Dekoratiivse spoonseina koos süvistatud uksega saad valida kohe  –  anname Sulle kodu üle koos nende disainilisadega. Sama spooniga saame katta ka kohtkindla mööbli, mille võid Livenilt lisaks tellida.

Anname Sulle üle kodu, mitte tühja korteri.