Unistused kasvavad aeglaselt

Kui vana sa olid, kui teadsid, kus asub sinu unistuste kodukoht? Kas sa harjusid mõttega, et õige unistus peabki jääma unistuseks? Kas see unistus on hakanud sind unenägudes külastama?

Kas sa tunned, et tegelikult on aeg käes?

Tutvu kodudega

Kas sa vaatad mere ääres kella?

Maa ja mere piiril liigub aeg teistmoodi.
Ta voolab aeglaselt nagu siirup. Mereääreaeg  laseb mõtted lõpuni mõelda. Ideed otsivad aina paremat sõnastust. Sõlme läinud mõtted tahavad end lahti harutada.
Siin on neil ruumi, et jalgu sirutada.

Vaata, kuidas Tallinn

kunagi valmis ei saa

Sina võid mere kaldal seista.

Linn aga muutub, kasvab ja lainetab.

Ka linna peegeldus räägib iga päev erinevat lugu.

Tutvu piirkonnaga

Maast laeni merevaade

raamimas sinu elu

Kõige tähtsam on silmale nähtamatu. Regatis on nii mõnedki kodud, millel on seina suurune kunstiteos. Otsevaade Pirita lahele.

Hea planeering on kodu alus

Regatis on iga kodu planeering mitu korda läbi joonistatud ja korduvalt läbi mõeldud. Igaüks on omamoodi hea, aga kindlasti sobib mõni neist sinu ellu paremini. Vaata kindlasti erinevaid kodusid ning ära pelga oma erisoove meiega jagada.

Vaata kortereid

 

Kodu loomine on kunst

Seetõttu ootab sind Livenis sisearhitekt. Ta kuulab su ära, annab soovi korral nõu või aitab tellida eritellimusmööblit. Ta aitab suure pildiga, kuid teab ka seda, et enamasti peitub õnn väikestes asjadest. Neid asju on tavaliselt palju.

Regati kodud Pirital

„Regati 3 piirkonnast tuleb atraktiivne elukeskkond, mis on privaatne koduostjate jaoks, kuid jääb avatuks ka linnaelanikele. Regati puiestee 3 arendus aitab tuua piirkonda rohkem elu: restorane, kohvikuid, liikumist, turvalisemaid ühendusteid nii jalgratturitele kui ka jalutajatele kesklinna ja Pirita vahel,”

Salto Arhitektuuribüroo partner

Ralf Lõoke

Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta või helista:

+372 511 5153
newsletter
This field is for validation purposes and should be left unchanged.