Oluline

  • Oluline
  • Kaubandus ja transport
  • Koolid ja lasteaiad
  • Vaba aeg
  • Söögikohad
Teekond Iseära koju

-

Näita üksikasju
Kergliiklustee

Iseäranis suur, autovaba pargiala

Kui asud elama Iseärasse, siis ilmselt mitte seetõttu, et iga päev ainult kodus olla. Seetõttu läheb siin iga kodu sujuvalt üle terrassiks. Terrass läheb omakorda edasi majade vaheliseks pargialaks. Ja edasi läheb juba peoks. Või vähemalt mõnusaks kogukonnaeluks.

Iseära majade vahel on iseloomuga, kuid praktiline pargiruum, kus praktiseerida nii kultuuri kui ka kehakultuuri. Ehk siis juttu ajada või joosta ja võimelda. Pargiala on loodud nii suurtele, väikestele kui ka kõigile, kes ennast kuskile vahepeale asetavad.

Ootame Sind kohtumisele, et Iseärast lähemalt rääkida

Lennart Lind

Sisearhitekt (Iseära kodud)

Lennart Lind

Sisearhitekt (Iseära kodud)

Lennart aitab Sind Iseära kodu leidmisel ja loomisel.
Võib öelda, et arhitektuur on ümbritsenud Lennartit kogu elu. Tänu arhitektidest vanavanematele ning sisearhitektist tädile jõudis selle ala olemus temani üsna noorena. Lennartil tekkis teadmine, et temast saab sisearhitekt juba varajases eas. Pärast Eesti Kunstiakadeemia lõpetamist aastal 2017 töötas ta arhitektuuribüroos ARS Projekt, kus tegeles nii era- kui ka avalike objektide kujundamise ning projekteerimisega.Lennart usub, et hea sisearhitektuur on üsna universaalne ning on seotud ruumide proportsiooni, planeeringute ja funktsionaalsete lahendustega. Ruumide kujundus seevastu aga oluliselt subjektiivsem.Livenis soovib ta luua väärtust, mis oleks kombinatsioon eelmainitutest, sest ilma hea sisearhitektuurse lahenduseta ruumis omab kujundus kõigest dekoratiivset rolli ning hea arhitektuur ilma sobiva stilistikata, võib koduses miljöös jääda vaid kõledaks ruumiks.Lennart peab pidevat arengut ülioluliseks. Seepärast alustas ta aastal 2018 akadeemilise vormi säilitamiseks õpinguid Tallinna Majanduskoolis turundusspetsialisti erialal.

Kõndimine on tema meditatsioon – pikad jalutuskäigud mere äärde või linnatänavate vahel on oluliseks osaks päevarutiinis. Samuti naudib Lennart väga sulgpalli ja tennist.