Iseäralikud ridakodud ja korterid

Ridaelamud
Kortermajad
download Lae alla ridaelamu kokkuvõte

3-meetrised laed esimesel korrusel

Maaküte

Terrassi klaasimise võimalus

Põrandast laeni aknad

Mängulised fassaadid ja viilkatus

download Lae alla kortermaja kokkuvõte

Kuni 12 korterit ühes majas

Maaküte

Põrandast laeni aknad

2,8 m laed

Iseära ridamajad

Iseära on omamoodi

Iseära on uus isehakanud aedlinn Harku järve lähistel. Siia kerkivad viilkatustega ridakodud ja armsad korterid, millel kõigil on oma iseära – nii sisemine kui väline. Skandinaavia hõnguga elurajoon piirdeaedade vaba ning mängulise maastikuarhitektuuriga. Majade vaheline ala on lahendatud nii, et privaatne ala terrassi lähedal läheb sujuvalt üle poolprivaatseks ja siis juba avalikuks. Haljastus on looklev ning lisaks istutatavatele põõsastele on aedlinnas kõrghaljastust.

Vaata ridakodusid

Vaata kortereid

Iseära kogukond

Iseära suurim ambitsioon on leida tasakaal minu ja meie vahel. Iga pere ja iga kodu lisab siin tükikese naabruskonna ühtsele hingele. Majafassaadide värvilahendused varieeruvad, ent on alati leidnud inspiratsiooni ümbruskonna loodusest – järvepeegeldustest, metsaradadest ja õhtutaevasinast. Kodud lähevad sujuvalt üle terrassideks ning need omakorda majadevaheliseks autovabaks pargialaks. Edasi algab juba mõnus kogukonnaelu.

Kui tahame olla kindlad, et meie maja ees ei saaks toimuma autode kiirendusvõistlusi või et naaber ei hakkaks tagaaias kanu kasvatama, on hea selles kohe alguses kokku leppida.

Loe kogukonna lepet

Harku järv

Linn on lähedal, aga loodus on lähemal

Kui Sul on küsimusi või soovid kohtuma tulla, siis võta julgelt ühendust!

Carolyna Kodar

Carolyna Kodar

Sisearhitekt
Diplomeeritud arhitekt (E011310)
Diplomeeritud sisearhitekt (194829)

Carolyna Kodar

Carolyna Kodar

Sisearhitekt
Diplomeeritud arhitekt (E011310)
Diplomeeritud sisearhitekt (194829)

Carolyna on Liveni sisearhitekt ehk kuulab, mõtleb ja pakub lahendusi.

TalTechi arhitektuurimagistrina omab ta arhitekti diplomeeritud 7 taset, kuid üksnes kooliharidusest ei piisa. Teadmised annavad küll vundamendi, kuid päris töö algab koos inimestega. Vestlus tulevase koduomanikuga annab vastuseid ja suundi, mille kohta loengutes või täiendõppes ei räägitud võib-olla sõnagi.

Aastate jooksul on Caroylina töötanud arhitektuuribüroos arhitekti ja täissisustuslahendusi pakkuvas mööbliettevõttes sisearhitektina. Ta on teinud sisekujundust kui ka -arhitektuuri 30 erinevale kodule. Nende hulka kuuluvad nii korterid, ridaelamud kui ka majad. Iga uus projekt on väljakutse, sest hea sisekujundus ei ole refrään. See ei korda ennast. Alati tuleb alustada nullist ja iga lõuend on tühi. See Carolynale meeldib, sest see tähendab, et töö ei ole mitte ainult tasuv, vaid ka põnev.

Vabal ajal viibib Carolyna palju looduses, sest viimase arhitekt oli kindlasti üks väga andekas looja. Ehk on ühel päeval Carolynagi temaga samal tasemel.