Iseäralikud ridakodud ja korterid

Ridaelamud
Kortermajad
download Lae alla ridaelamu kokkuvõte

3-meetrised laed esimesel korrusel

Maaküte

Terrassi klaasimise võimalus

Põrandast laeni aknad

Mängulised fassaadid ja viilkatus

download Lae alla kortermaja kokkuvõte

Kuni 12 korterit ühes majas

Maaküte

Põrandast laeni aknad

2,8 m laed

Iseära ridamajad

Iseära on omamoodi

Iseära on uus isehakanud aedlinn Harku järve lähistel. Siia kerkivad viilkatustega ridakodud ja armsad korterid, millel kõigil on oma iseära – nii sisemine kui väline. Skandinaavia hõnguga elurajoon piirdeaedade vaba ning mängulise maastikuarhitektuuriga. Majade vaheline ala on lahendatud nii, et privaatne ala terrassi lähedal läheb sujuvalt üle poolprivaatseks ja siis juba avalikuks. Haljastus on looklev ning lisaks istutatavatele põõsastele on aedlinnas kõrghaljastust.

Vaata ridakodusid

Vaata kortereid

Iseära kogukond

Iseära suurim ambitsioon on leida tasakaal minu ja meie vahel. Iga pere ja iga kodu lisab siin tükikese naabruskonna ühtsele hingele. Majafassaadide värvilahendused varieeruvad, ent on alati leidnud inspiratsiooni ümbruskonna loodusest – järvepeegeldustest, metsaradadest ja õhtutaevasinast. Kodud lähevad sujuvalt üle terrassideks ning need omakorda majadevaheliseks autovabaks pargialaks. Edasi algab juba mõnus kogukonnaelu.

Kui tahame olla kindlad, et meie maja ees ei saaks toimuma autode kiirendusvõistlusi või et naaber ei hakkaks tagaaias kanu kasvatama, on hea selles kohe alguses kokku leppida.

Loe kogukonna lepet

Harku järv

Linn on lähedal, aga loodus on lähemal

Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta või helista:

+372 511 5153
newsletter
This field is for validation purposes and should be left unchanged.