Õhtu Iseäras
Iseära terrassiga kodu

Iseäralikud korterid ja ridakodud

Iseära on uus isehakanud aedlinn Harku järve lähistel. Siia kerkivad viilkatustega ridakodud ja armsad korterid, millel kõigil on oma iseära – nii sisemine kui väline. Skandinaavia hõnguga elurajoon piirdeaedade vaba ning mängulise maastikuarhitektuuriga. Majade vaheline ala on lahendatud nii, et privaatne ala terrassi lähedal läheb sujuvalt üle poolprivaatseks ja siis juba avalikuks. Haljastus on looklev ning lisaks istutatavatele põõsastele on aedlinnas kõrghaljastust.

Vaata ridakodusid

Vaata kortereid

Iseära kogukond

Iseära suurim ambitsioon on leida tasakaal minu ja meie vahel. Iga pere ja iga kodu lisab siin tükikese naabruskonna ühtsele hingele. Majafassaadide värvilahendused varieeruvad, ent on alati leidnud inspiratsiooni ümbruskonna loodusest – järvepeegeldustest, metsaradadest ja õhtutaevasinast. Kodud lähevad sujuvalt üle terrassideks ning need omakorda majadevaheliseks autovabaks pargialaks. Edasi algab juba mõnus kogukonnaelu.

Kui tahame olla kindlad, et meie maja ees ei saaks toimuma autode kiirendusvõistlusi või et naaber ei hakkaks tagaaias kanu kasvatama, on hea selles kohe alguses kokku leppida.

Loe kogukonna lepet

Harku järv

Linn on lähedal, aga loodus on lähemal

Kui Sul on küsimusi või soovid kohtuma tulla, siis võta julgelt ühendust!

Lennart Lind

Sisearhitekt (Iseära kodud)

Lennart Lind

Sisearhitekt (Iseära kodud)

Lennart aitab Sind Iseära kodu leidmisel ja loomisel.
Võib öelda, et arhitektuur on ümbritsenud Lennartit kogu elu. Tänu arhitektidest vanavanematele ning sisearhitektist tädile jõudis selle ala olemus temani üsna noorena. Lennartil tekkis teadmine, et temast saab sisearhitekt juba varajases eas. Pärast Eesti Kunstiakadeemia lõpetamist aastal 2017 töötas ta arhitektuuribüroos ARS Projekt, kus tegeles nii era- kui ka avalike objektide kujundamise ning projekteerimisega.Lennart usub, et hea sisearhitektuur on üsna universaalne ning on seotud ruumide proportsiooni, planeeringute ja funktsionaalsete lahendustega. Ruumide kujundus seevastu aga oluliselt subjektiivsem.Livenis soovib ta luua väärtust, mis oleks kombinatsioon eelmainitutest, sest ilma hea sisearhitektuurse lahenduseta ruumis omab kujundus kõigest dekoratiivset rolli ning hea arhitektuur ilma sobiva stilistikata, võib koduses miljöös jääda vaid kõledaks ruumiks.Lennart peab pidevat arengut ülioluliseks. Seepärast alustas ta aastal 2018 akadeemilise vormi säilitamiseks õpinguid Tallinna Majanduskoolis turundusspetsialisti erialal.

Kõndimine on tema meditatsioon – pikad jalutuskäigud mere äärde või linnatänavate vahel on oluliseks osaks päevarutiinis. Samuti naudib Lennart väga sulgpalli ja tennist.