KÕIK KORTERID MÜÜDUD

Miks üldse südalinna kolida, kui siin nii vaikne on?

See on küsimus ja vastus samaaegselt. Katla Maja asub tõepoolest vaikuse tuiksoonel. Linnasüdame vaiksel kõrvaltänaval. Võib-olla on see ainult meri, mis iga päev tervitab

Isemoodi kodu, mis sobib vähestele

Katla Maja ei sobi kõigile. Mõne jaoks on näiteks Kultuurikatel liiga lähedal. Teiste jaoks mühiseb meri, nii et korralik ristiinimene ei julge magamagi jääda. Lisaks on laed nii kõrged, et lapsed ei ulatu isegi lambipirni vahetama. Ja nimi? No ütle, milline inimene elab katlas?

Teiseks

“Kas need laed ei ole mitte liiga kõrged?”

Oleme tegelikult selle üle uhked, et Katla Majas on valikus ainult kõrgete ja eriti kõrgete lagedega kodud. Kõrged laed on head – nii saavad mõtted kasvada.

“Kas me saame tänapäeval üldse enam mingist kultuurist rääkida?”

Need, kes sellega kokku puutuvad, ikka saavad. Katla Majas on Sinu käeulatuses Kultuurikatel, mõne minuti kaugusele jääb vanalinn ning ka Telliskivi on kiviga visata.

Intervjuud katla maja elanikega

“Ruumi ja materjalide kvaliteedi toob esile õigesti kavandatud valgus”

Tõnis ja Ahti lõpetasid äsja töö märgilise tähendusega Kultuurikatlas ja jätkavad kvartali identiteedi arendamist Katla Majale sisekujunduslahenduste loomisel.

Oleme ennegi ägedaid kodusid teinud

Liven loob hingega kodusid. Püüame alati leida parimad lahendused ja huvitavad nüansid, detailides peitub võlu. Iga meie arendatud maja on läbimõeldud just nii, et sobiks vähestele, aga sobiks palju. Me ei püüa kõigile meeldida, me tahame vaid luua erilistele inimestele erilised kodud. Loome hingega.