Esiteks

Miks üldse südalinna kolida, kui siin nii vaikne on?

See on küsimus ja vastus samaaegselt. Katla Maja asub tõepoolest vaikuse tuiksoonel. Linnasüdame vaiksel kõrvaltänaval. Võib-olla on see ainult meri, mis iga päev tervitab

Isemoodi kodu, mis sobib vähestele

Katla Maja ei sobi kõigile. Mõne jaoks on näiteks Kultuurikatel liiga lähedal. Teiste jaoks mühiseb meri, nii et korralik ristiinimene ei julge magamagi jääda. Lisaks on laed nii kõrged, et lapsed ei ulatu isegi lambipirni vahetama. Ja nimi? No ütle, milline inimene elab katlas?

Teiseks

“Kas need laed ei ole mitte liiga kõrged?”

Oleme tegelikult selle üle uhked, et Katla Majas on valikus ainult kõrgete ja eriti kõrgete lagedega kodud. Kõrged laed on head – nii saavad mõtted kasvada.

“Kas me saame tänapäeval üldse enam mingist kultuurist rääkida?”

Need, kes sellega kokku puutuvad, ikka saavad. Katla Majas on Sinu käeulatuses Kultuurikatel, mõne minuti kaugusele jääb vanalinn ning ka Telliskivi on kiviga visata.

“Ruumi ja materjalide kvaliteedi toob esile õigesti kavandatud valgus”

Tõnis ja Ahti lõpetasid äsja töö märgilise tähendusega Kultuurikatlas ja jätkavad kvartali identiteedi arendamist Katla Majale sisekujunduslahenduste loomisel.

VIIMASED VABAD LOFTID

LAED 5,2 m

Viiendal korrusel asetsevate loftide laekõrguseks on 5,2 m. Aknad ulatuvad maast laeni ning laed ise on loomulikult betoonist.

TULE TUTVUMA

Kuna ehitus juba käib, siis nüüd on võimalik tulla ka kohapeale majaga tutvuma. Samuti saad aimu, kuidas korter majas asetseb ning milline on vaade.

Siseviimistlus

Sisearhitektid on öelnud, et siin on suurlinna mastaapi, tööstusrevolutsioonilikku toorust, kolonialistlikke detaile, modernsust ning veidi punki.

Viimased kolm müügisolevat korterit on viimistletud majale sobivalt: betoonlaed ja – seinad ning kalasabaparkett. Oleme lisanud ka siinivalgustid. Täpsema kirjelduse saamiseks võta ühendust Christeliga. Tema kontaktid allpool.

PLAANID

LOFT 48

Merevaatega loft Katla Maja 5ndal korrusel, 42,1 m2. Laed 5,2 m ja aken on 4,8 m kõrge. Viimistlus industriaalne.

LOFT 64

Merevaatega loft viiendal korrusel. Laed 5,2 m ja aknad pea 5 m. Privaatne katuseterrass on tuulte eest varjatud ning ümbritsetud seintega.

LOFT 62

Avar loft viimasel korrusel, kus lagede kõrgus on 5,2 meetrit. Aknad ulatuvad maast laeni. Korteri juurde kuulub privaatne ja tuulte eest varjatud katuseterrass.

Christel Blaubrük

Liven Kinnisvara OÜ
Reg.nr. 12619609
Laeva tn 2, Tallinn 11101
kodu@liven.ee

Telefon: +372 528 6175