Kinnisvaraettevõte Liven kasvab ning kaasas kolm miljonit eurot

 

Pressiteade

 

Kodude looja Liven kasvas aktsiaseltsiks ning kaasas kapitali kolme miljoni euro ulatuses, et soetada rohkem arenduseks sobivaid kinnistuid uute korterelamute rajamiseks. Eesmärk on lähiaastatel kasvatada müügimahtu 300 uue koduni aastas. Moodustati nõukogu, kuhu kuuluvad Andres Aavik, Andres Järving ja Peeter Mänd. Ühtlasi muutus ettevõtte nimi Liven AS-iks.

 

Liven on kuue tegevusaasta jooksul Tallinna elamuturul kindlalt kanda kinnitanud. Mullu teenis ettevõte 2,9 miljoni eurose käibe juures 1,58 miljonit eurot kasumit. Korterelamute müügi edukuse tuules otsustas varem osaühinguna tegutsenud Liven kaasata täiendavat kapitali. Uute aktsionäride ning täiendava kapitali abil plaanib ettevõte finantseerida uute kinnistute ostu Tallinnas ja seeläbi pakkuda oma klientidele veel rohkem valikuvõimalusi.

 

Liveni juht Andero Laur kinnitab, et hästi läbimõeldud ja stiilsete kodude järele on pealinna kinnisvaraturul suur nõudlus.„Liveni arendused on väga oodatud. Rohkem kui pooled korteritest saavad enne ehituse algust müüdud. Hoone valmimise ajaks on pea kõik kodud omaniku leidnud,“ kommenteerib Laur.

 

Hea näide on järgmisel kevadel Kalamajas valmiv Suur-Patarei 6 kortermaja, kus enamus kodusid on juba ära ostetud. „Soovime olla koduostja esimene valik Tallinnas, eesmärk on muuta korteri ostmine inimesele mugavaks. Meilt saab osta korteri koos köögi, garderoobide, valgustite ja isegi kardinatega. Lisaks oleme võtnud kasutusele kasutajasõbraliku virtuaalkeskkonna, mille abil saab inimene oma koduga tutvuda ning viimistlusvalikuid sellessüsteemis ära teha. Tahame, et ka varajasel ostjal oleks võimalikult täpne ülevaade sellest, milline saab olema tema kodu,“ selgitab Laur.

 

Liven on loonud nüüdseks üle 300 kodu ning arenduse erinevates staadiumites on ettevalmistamisel rohkem kui 1000 korterit. Selle aasta lõpus algab Koplis Alasi 5 kortermaja ehitus. Järgmisel aastal on ettevõttel plaanis alustada nelja uue arenduse müügi ja ehitusega.

 

Liven asutati 2014. aastal eesmärgiga arendada Tallinnas elukondlikku kinnisvara. Ettevõtte nõukogusse kuuluvad Andres Aavik, Andres Järving ja Peeter Mänd. Ettevõtte on loonud kodusid pealinna erinevatesse piirkondadesse, näiteks luksuslik kortermaja aadressil Toom-Kuninga 21, Kultuurikatla lähedusse jääv industriaalstiilis elamu Katla Maja, Nõmmele sportlastele mõeldud hobiruumiga Vääna 11 kodud jt.

 

Fotod leiate siit: https://bit.ly/2p10w7h

 

Lisainfo:

Andero Laur

+372 5373 9943

andero.laur@liven.ee

 

Info edastas:

Kärt Kelder

Konsultant

Kommunikatsioonibüroo Dalton

+372 504 2662

kart@dalton.ee

www.dalton.ee

Laeva 2, 10111 Tallinn