Anita Karma
sisearhitekt

+372 5905 2481 anita.karma@liven.ee
Anita aitab Sind Luuslangi kodu leidmisel ja loomisel.

Anita on õppinud sisearhitektuuri nii Eestis kui Portugalis. Esimesed kodud kujundas ta juba ülikooli õpingute kõrvalt ehk kogemustepagas on nüüdseks üle kümne aasta. Lisaks on ta täiendanud end kunstihariduse valdkonnas ja töötanud koolis kunstiõpetajana.

Olla kodu loomisel teejuhiks on Anitale suur rõõm ja au. Kogu protsess on väga individuaalne ja eriline, kuna tegemist on kõige personaalsema ruumiga, mille kujundamisel peab arvestama iga pereliikme soovide ja vajadustega.

Kunst ja disain panevad Anita silmad särama. Vabal ajal ta maalib, veedab palju aega galeriides ja kultuuriüritustel. Samuti looduses olemine ja selle vaatlemine teevad ta hingele pai.

loe veel

Eveli Pihel
sisearhitekt

+372 5330 8481 eveli.pihel@liven.ee
Eveli aitab Sind Uus-Meremaa kodu leidmisel ja loomisel.

Evelil on sisustuse valdkonnas töökogemust juba üle 10. aasta ning seda nii Eestis kui lähiriikides.
Oma karjääri alustas ta köögimööbli projekteerimisega, kuid tänaseks on tema tehtud tööde portfoolios lisaks mööblile nii kodude, kontorite, kaubanduspindade, ööklubide ning isegi kliinliku sisustamine.

Ehkki Eveli on tõeline oma ala fänn, siis lisaks tööle meeldib talle aktiivselt aega veeta ka oma perega. Koos sõidetakse rattaga, suustatakse või ujutakse. Eveli peres on ka koer, kes on täieõiguslik pereliige ning kellega müramine kuulub samuti aktiivse aja veetmise alla.

Samuti meeldib Evelile väga reisida. Tema senised lemmik sihtkohad on olnud San Fransisco ning Tokyo. Eriti sügava mulje on jätnud talle Jaapani zen-feeling, mille taga on tegelikult ülim kord. Reisimine on Evelile inspiratsiooni andnud ka sisekujunduses. Aasia maade soojad toonid, naturaalsed materjalid ja minimalistlik üldmulje on need, mida ta eelistab sisekujunduses kasutada.

loe veel

Lennart Lind
sisearhitekt

+372 5907 5035 lennart.lind@liven.ee
Lennart aitab Sind Iseära kodu leidmisel ja loomisel.

Võib öelda, et arhitektuur on ümbritsenud Lennartit kogu elu. Tänu arhitektidest vanavanematele ning sisearhitektist tädile jõudis selle ala olemus temani üsna noorena. Lennartil tekkis teadmine, et temast saab sisearhitekt juba varajases eas. Pärast Eesti Kunstiakadeemia lõpetamist aastal 2017 töötas ta arhitektuuribüroos ARS Projekt, kus tegeles nii era- kui ka avalike objektide kujundamise ning projekteerimisega.

Lennart usub, et hea sisearhitektuur on üsna universaalne ning on seotud ruumide proportsiooni, planeeringute ja funktsionaalsete lahendustega. Ruumide kujundus seevastu aga oluliselt subjektiivsem.
Livenis soovib ta luua väärtust, mis oleks kombinatsioon eelmainitutest, sest ilma hea sisearhitektuurse lahenduseta ruumis omab kujundus kõigest dekoratiivset rolli ning hea arhitektuur ilma sobiva stilistikata, võib koduses miljöös jääda vaid kõledaks ruumiks.

Lennart peab pidevat arengut ülioluliseks. Seepärast alustas ta aastal 2018 akadeemilise vormi säilitamiseks õpinguid Tallinna Majanduskoolis turundusspetsialisti erialal.
Kõndimine on tema meditatsioon - pikad jalutuskäigud mere äärde või linnatänavate vahel on oluliseks osaks päevarutiinis. Samuti naudib Lennart väga sulgpalli ja tennist.

loe veel

Greete Mätas
sisearhitekt

+372 5444 0788 greete.matas@liven.ee
Greete aitab Sind Magdaleena 4 kodu leidmisel ja loomisel.

Greete usub, et kõik mis juhtub, juhtub põhjusega. Nii ka viimased kümme aastat, mil ta on oma töös erinevatel viisidel sisustamisega kokku puutunud.

Väljakutseid on olnud erinevaid - nii hanketiimis 5* hotelli ehitamisel, mööbliettevõttes projektimüüki tehes kui ka kodude sisustamisel viimase detailini välja. Greete on sisustanud mitukümmend näidiskorterit arendus- ja ehitusettevõttes ning osalenud ka väljaspool Eestit valmiva hotelli interjööri loomisel. Viimaste aastate hobiks on eritellimus disainvaipade tootmise ja müük.

Nende suurte ja väiksemate ettevõtmiste taustal on Greete jõudnud tõdemuseni, et kõige tähtsamat rolli mängivad inimsuhted. Seda nii tööalaselt kui ka mujal. Greete suhtub asjadesse kirega ning tal peab koguaeg mingi projekt käsil olema. Talle meeldib unistada ja plaane teha.

Vaba aja veedab pere ja sõpradega. Kiire elutempo juures on Greete taasleidnud enda jaoks spordi. Mõni aeg tagasi oli armastus spordi vastu lausa nii kirglik, et lähedased kahtlustasid, et on meistrivõistlustele minek.

loe veel

Kadri Tamme
büroojuht / turundus

+372 5690 8116 kadri.tamme@liven.ee

Kadri on töötanud ehitus- ning kinnisvarasektoris aastast 2010. Seega on Kadril pika aja vältel õnnestunud nii vähemal kui rohkemal määral kokku puutuda erinevate hoonete valmimisprotsessidega - alates kortermajadest kuni suurte tootmishooneteni välja. 

Büroojuhi töös saab ta olla nagu Hunt Kriimsilm, kel selged vähemalt 9 ametit. Kadri on kontori silmad ja kõrvad ning naudib olemist meeskonna suurimaks toeks. Ehkki Kadri on tudeerinud Tallinna Ülikoolis riigiteadusi, paneb silma särama just kodude loomise protsessis osalemine. Lisaks on Kadri senise töökogemuse läbi jõudnud ka turunduseni, mis on eriti põnev valdkond, kuna nõuab pidevat arengut. Nii lööbki Kadri kaasa ka Liveni turunduses ning on täiendanud end EBS turundusjuhtide arenguprogrammis.

Inimestes peab Kadri oluliseks siirust ja head huumorimeelt. Tema jaoks on oluline ühtehoidev ning ühisele eesmärgile orienteeritud meeskond. Üleüldiselt hindab Kadri aktiivset eluviisi. Pärast tööpäeva lülitab ta end välja jõusaalis või värskes õhus jooksurajal. Siis on mõtted puhanud ja vaim virge. Spordi kõrval ei ole vähem olulised hea toidu nautimine ja reisimine. Uued maitsed, uued paigad - just need inspireerivad enim. Kirsiks tordil on harrastada kõiki neid tegevusi koos lähedastega.

Reisimise kirest tulenevalt sümpatiseerib Kadrile ütlus, et reisimine on ainus kulutus, mis teeb Sind rikkamaks.

loe veel

Mariann Vendt
turundusjuht

+372 512 3713 mariann.vendt@liven.ee

Mariann loob ja arendab Liveni turundusstrateegiat. Turunduse juures on tema jaoks paeluv pidev areng ja vajadus mugavustsoonist välja tulla. Oma töös peab ta aga oluliseks, et iga koduotsija ootused saaksid nii täidetud kui ületatud.

Mariann omab Tartu Ülikooli finantsjuhtimise- ja turunduse magistrikraadi ning on töötanud varasemalt Apotheka apteegiketi turundusmeeskonnas. Liveni juures paelub teda ettevõtte soov teha erilise hoole ja vastutustundega kodusid, mis jäävad linnapilti mõjutama veel paljudeks aastakümneteks.

Mariann tunneb ennast hästi kollektiivis, kus väärtustatakse eeltööd ning langetatud otsused on põhjalikult läbi mõeldud. Tema silma paneb särama ambitsioonikas meeskond ning ettevõtte suur visioon, millele iga päev sammuke lähemale astuda. Mariann naudib head seltskonda, aktiivset vaba aja veetmist ning kultuuri eri vorme. Tema vaim puhkab spordirajal, metsas või sõpradega orienteerudes. Talle meeldib end kursis hoida kõige uuega - nii teatrietenduste, moetrendide kui välisuudistega. Mariann lähtub mõttest, et kui soovid kiiresti edasi minna, mine üksi, kuid kui soovid kaugele minna, mine koos teistega.

loe veel

Alina Kester
loovjuht

+372 5816 4575 alina.kester@liven.ee

Alina tegemised hõlmavad kõiksuguseid loovtöid, alates uutele kodudele pealisülesande väljamõtlemisest kuni sisearhitektuuri valdkonna juhtimiseni.

Alinale meeldib oma kodus külalisi vastu võtta ning neile head sööki ja jooki pakkuda. Kodu, kus on hea olla, on ta ise sisustanud ning samuti aitab ta oma sõpradel-tuttavatel nende kodusid mugavaks ja isikupäraseks muuta. Alinale meeldib reisida ja aktiivselt puhata. Viimased lemmikud on olnud surfamine Sri Lankal ja Berliini linna avastamine.

Alina on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis projektijuhtimist ja TalTechis juhtimist ja turundust. Magistritöö kaitses ta teenusdisaini teemal. Ülikooli projektide raames on Alinal olnud palju võimalusi reisida – seda nii Euroopas, aga ka näiteks tutvuda USA-s Silicon Valley ärikeskkonnaga. Koroonapandeemia ajaks võttis Alina vastu uue väljakutse ning sai teise magistrikraadi TalTechi IT Kolledžist.

loe veel

Märt Seeman
ehitusjuht

+372 5335 9106 mart.seeman@liven.ee

Märt omab ehitusjuhtmise kogemust alates 2006. aastast. Tema juhitud objektide nimekiri on väga mitmekülgne - kortermajad, koolid, tehas, angaar ning lastehaigla juurdeehitus. Märt juhindub oma töös põhimõttest, et põhjalik eeltöö ja planeerimine tagab eduka lõpptulemuse.

Märt on pärit Saaremaalt ning põlise saarlasena on temagi visa ja töökas. Mönusa puhkehetke täiteks sobivad aga hästi karastusjook, saun ja kala erinevates vormides. Lisaks kodumaistele rõõmudele armastab Märt avastada ka kaugemaid paiku - eriti huvipakkuvad on eksootilised looduspaigad ja põlisrahvad.

Märt on lõpetanud TTÜ, kus omandas magistrikraadi tööstus- ja tsiviilehituse erialal. Samuti on talle väljastatud diplomeeritud ehitusinseneri, tase 7 kutsekvalifikatsioon.

loe veel

Mihkel Sinisalu
ehitusjuht

+372 5911 5593 mihkel.sinisalu@liven.ee

Mihkel on ehitusvaldkonnas tegev alates 2011. aastast. Ta on omandanud ehitusjuhtimise kogemusi nii rajatiste kui ka hoonete ehitamisel.

Mihkel on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis sillaehituse eriala ja hiljem ennast täiendanud tsiviilehituse vallas. Enne Liveni meeskonnaga liitumist töötas Mihkel 10 aastat ühes Eesti suurimas ehitusettevõttes. Selle aja jooksul valmisid tema valvsa pilgu all erinevad objektid - mitmed sillad/tunnelid, paar kortermaja ja tootmis- ning büroohoonet.

Mihkel on sihikindel ja tulemusele orienteeritud ning viib kokku niidiotsad, et töö objektil sujuks ning tulemus oleks nauditav kõigile osapooltele. Mihkli jaoks pole ületamatuid probleeme, alati on olemas lahendus.

Kontoritöö kõrvalt meeldib Mihklile ka ise ehitada ja oma kätega meisterdada. Neil hetkedel tekivad tihti just need kõige paremad mõtted. Samuti saab ta energiat looduses jalutades ja aktiivselt puhates koos oma lähedaste ja sõpradega.

loe veel

Mirko Põder
sisustusvaldkonna juht

+372 5620 0193 mirko.poder@liven.ee

Mirko on mööbliga seotud olnud juba 2006. aastast, mil alustas Tartus õpinguid tislerina. Lõputööna valmis esimene päris enda tehtud komplektne köögimööbel. Õpingutega paralleelselt alustas ta tööd ettevõttes, mis tegeles kooli- ja kontorimööbli tootmisega. Selles ettevõttes käis Mirko läbi kõik etapid, alates mööbli tootmisest ja masinate seadistamisest, kuni nende kokkupaneku ning paigalduseni välja. Hilisemas etapis koordineeris ta paigaldusmeeskondi ning sealt edasi juhtis edukalt riigihangete projekte, sisustades ära mitmeid koole, lasteaedu, kontoreid ning isegi teatrimaju.

Pärast mitut aastat välismaal ning õpinguid finantsjuhtimise ja ettevõtluse erialal, võttis Mirko vastu uued väljakutsed Standard AS ridades, kus alustas ettevõttele vajalikke koostööpartnerite otsimisega ning liikus edasi koordineerima rahvusvahelisi hotelliprojekte, mille käigus sisustati mitmete tuntud brändide horellid nagu Hilton, Marriott, Radisson, Yotel, Scandic jt. üle maailma.

Mirko usub, et pidev silmaringi laiendamine aitab näha seoseid ja teha paremaid otsuseid nii tööl, kui eraelus. Seetõttu võib tema “öökapiraamatute” seast leida teoseid alates enesearengust ja juhtimisest kuni investeerimise ja programmeerimiseni välja.

loe veel

Andres Aavik
investorsuhete juht / partner

+372 503 5933 andres.aavik@liven.ee

Andres on kinnisvaraarenduses aktiivselt tegev aastast 1997. Selle aja jooksul on ta arendanud paar tuhat korterit, juhtinud kehtestamiseni hulga detailplaneeringuid ning läbinud edukalt 2 majandustsüklit.

Andresele on kõige tähtsam tema pere. Vabal ajal maakodus toimetamine ja rändamine aitab puhata ja paremini hinnata neid väärtusi, mis elus tähtsad on. Andres usub, et kiiresti muutuvas maailmas ellu jäämiseks peab suutma pidevalt õppida ja areneda. Tööd teeb ta selle jaoks, et end ümbritsevaid inimesi ja keskkonda paremaks muuta. Sellisel viisil oma tegevust mõtestades ei tundugi see tööna.

Andres on 1994. aastal lõpetanud TTÜ Ehitusökonoomika ja -juhtimise eriala. Õpingute järgselt juhtis ta Arhitektuuribürood Harmin, kinnisvaraarendusfirmat Maarjamäe Maja ning alates 2001. aastast töötas Skanska EMV-s erinevatel ametikohtadel alates projektijuhist kuni juhatuse esimeheni.

Arendusprojektide kavandamisel lähtub Andres põhimõttest, et iga korter tuleb saada nii heaks, et seal tekib tugev tahtmine ise elada.

loe veel

Andero Laur
tegevjuht

+372 5373 9943 andero.laur@liven.ee

Ehitus- ja projekteerimisjuhtimisega on Andero tegelenud 2007. aastast. Selle aja jooksul on ta loonud üle 100 000 m2 hooneid ning projekteerinud rohkem kui 1000 korterit.

Andero on inimene, kellega on raske konflikti sattuda. Kuigi arutelud temaga võivad kiskuda kohati tuliseks, on ta oma olemuselt ratsionaalne ja pragmaatiline. Andero eesmärk on luua pikemaajalisi väärtusi, mis mõjutavad inimeste elustiili ja -keskkonda. Anderol on julgust langetada otsuseid ja mõista tegevuste pikaajalist mõju.

Enne Liveni asutamist töötas Andero 7 aastat Skanskas, kus ta alustas töödejuhatajana platsil ja lõpetas arendusjuhi ametikohal juhtkonna liikmena. Sel perioodil oli ta seotud mitmete suurte ehitusobjektidega (Pirita teel 12-korruselise kortermaja ja Solaris keskuse ehitus, 4 kortermaja projekteerimine ja palju muud). Hilisemalt kontoris töötades tegeles Andero ettevõtte tegevuse arendamisega, energiasäästlike hoonete kavandamise ja kvaliteediküsimustega. Hariduselt on ta TTÜ tööstus- ja tsiviilehituse insener ja omab Diplomeeritud Ehitusinsener tase 7 kutsekvalifikatsiooni.

Andero usub, et projektide ettevalmistamisel tuleb olla valmis halvimaks ja loota parimat.

loe veel

Mihkel Simson
ehitusvaldkonna juht / partner

+372 522 8209 mihkel.simson@liven.ee

Mihkel on ehitusjuhtimise kogemusi kogunud nii Eestist kui Soomest alates 2006. aastast. Mihkli portfooliost võib leida mitmeid kortermaju ning isegi ühe lennujaama.

Mihklit paelub Kagu-Aasia kultuur ja sealsete suurlinnade kontrastsus. See on tema jaoks koht, kus ammutada inspiratsiooni ja koguda häid mõtteid. Ta peab lugu kaasaegsest arhitektuurist ning hindab julgeid lahendusi sisekujunduses. Vabal ajal võib teda tihti kohata golfirajal või tenniseväljakul keha ja vaimu treenimas.

Mihkel on õppinud Tallina Tehnikaülikoolis ehitusmajanduse ja juhtimise erialal. Peale teist kursust ülikoolis asus ta tööle suvepraktikale rahvusvahelisse ehitusettevõttesse Skanska, millest kujunes hiljem põnev ning väljakutsete rohke töösuhe järgnevaks 8 aastaks. Selle aja jooksul jõudis ta osaleda mitmes huvitavas projektis nagu näiteks Tallinna Lennujaama laiendamine, tuulepargi rajamine Vanakülasse, spordi ja vabaajakeskuse ehitus Helsingis. Viimastel aastatel spetsialiseerus ta elamuarenduse valdkonnale ning juhtis ehitustöid kolme korterelamu rajamisel.

Mihklile sümpatiseerib ütlus "Whats measured improves” Peter F. Drucker

loe veel

Oliver Orula
äriarenduse juht

+372 503 8394 oliver.orula@liven.ee

Oliver on ehituse ja projekteerimise valdkonnas tegelenud alates aastast 2004. TTÜ tööstus- ja tsiviilehituse magistriõppe tudengina alustas ta tööd ehituskonstruktsioonide projekteerijana ning selle eriala juurde jäi ta kümneks aastaks. Tegutsedes konstruktorina keskendus Oliver peamiselt puitkonstruktsioonide projekteerimisele. Tema poolt koostatud konstruktsiooniprojektide põhjal on ehitatud kümneid hooneid Skandinaavias ning ette tuli projekte ka Saksamaal, Itaalias ja Hispaanias.

Lisaks tehnilisele projekteerimistööle on Oliver olnud ka mitmes juhirollis. Ta on juhtinud erinevaid inseneridest koosnevaid meeskondasid puitmajade projekteerimise ja tootmisega tegelevates ettevõtetes ning kinnisvaraarendusega tegelevas ettevõttes. Viis aastat on ta pannud ennast proovile ehitustoodete ekspordiga tegelevas ettevõtte tegevjuhi rollis ning võõras ei ole ka müügitöö ehitusmaterjalide valdkonnas.

Oliverile on oluline pere, kellega veedab suure osa oma vabast ajast. Nädalavahetustel meeldib liikuda looduses ja õhtuti teha metsajooksu. Rõõmu pakub ka sõpradega tenniseväljakul kohtumine.

Enda puhul peab ta oluliseks mitte jääda mugavustsooni, vaid panna ennast olukordadesse, kus on sunnitud pingutama ning õppima.

loe veel

Nele Sumberg
finantsjuht

+372 5690 6337 nele.sumberg@liven.ee

Nele on õppinud nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui Estonian Business Schooli ärijuhtimise erialal ning omab mitmekülgset kogemust finantsvaldkonnas. Ta on töötanud finantsauditi konsultandina AS PricewaterhouseCoopersis, Eesti Energias finantskontrollerina energiaturu avanemise perioodil ning Ülemiste kaubanduskeskust omavas Ülemiste Center OÜ’s finantsjuhina, kus vastutas üle 70 miljoni euro väärtuses ehitusprojektide finantsjuhtimise eest ning kaasas 115 miljon eurot laenukapitali.

Liveni juures meeldib talle kõige rohkem meeskonna ambitsioonikus ägedate kodude ja täisväärtuslike elukeskkondade loomisele, mille üle võiks ka kümnete aastate pärast uhkust tunda.

Nele usub, et keha ja vaim peavad olema tasakaalus ning väärtustab pidevat arengut nii töös kui ka eraelus. Seetõttu on ta seadnud sihiks olla iga päev natuke targem, tugevam, parem ja kiirem kui eile. Talle meeldib tutvuda uute maade ja kultuuridega, looduses matkamine, keeli õppida, lugeda ja argumenteeritult arutleda ning seada endale järjest suuremaid sportlikke väljakutseid- näiteks 2018. aastal ujus ta Tallinnast Naissaarele ja 2019. aastal läbis täispika Ironmani. Oma südamehobiks peab ta siiski ratsutamist.

loe veel

Mikk Andreson
kvaliteedijuht

+372 5190 0101 mikk.andreson@liven.ee

Mikk on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli, kus omandas magistrikraadi tööstus- ja tsiviilehituse erialal ning omab diplomeeritud ehitusinsener tase 7 kutset. Teekonda ehitusjuhtimise vallas alustas Mikk aastal 2012.

Senini on ta osalenud nii ridaelamute ja kortermajade kui ka büroo-, tootmis- ja kaubandushoonete ehituses.
Mikk on sihikindel ning suure töötahtega. Lisaks kvaliteedijuhi tööle võib leida Miku lennujuhtimistornist, kus ta töötab lennujuhina.

Hobidest meeldib Mikule liikuda – jalgrattad, mootorrattad, purjekad, reisimine ja lennundus. Ka õpingud on viinud välismaale - ehitusinseneri õpingud Prahasse ja lennundus Barcelonasse.

Mikule sümpatiseerib deviis "age quod agis" - "mida iganes sa teed, tee seda hästi.”

loe veel

Sander Treijar
arendusprojektide juht

+372 557 1444 sander.treijar@liven.ee

Sandrit iseloomustab avatus ja töötahe. Lisaks projektijuhtimisele töötab Sander ka arhitektina.
Kümne aasta jooksul on ta oma panuse andnud mitmete erinevate auhinnatud tööde valmimisse, kuid tema kirg on eeskätt eluhoonete projekteerimine.

Just mitmekülgne kogemustepagas võimaldab Sandril läheneda igale väljakutsele unikaalse ja innovaatilise nurga alt.
Sander on omandanud kõrghariduse välismaal ja omab diplomeeritud ehitusinseneri 7. taseme ning volitatud arhitekti 7. taseme kutsetunnistusi.

Livenis on Sandri eesmärk olla toeks kodude loomisel igal etapil - sünnist valmimiseni. Parim tervik sünnib hästi läbi mõeldud detailides.

loe veel

Madis Gilden
arendusprojektide valdkonnajuht

+372 521 6816 madis.gilden@liven.ee

Madis on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli hoonete ehituse eriala ning omab kutset ehitusinsener tase 6.
Ta on töötanud ehitusvaldkonnas alates aastast 2007. Selle aja jooksul on ta tegelenud detailplaneeringute koostamise juhtimisega, projekteerimise juhtimisega nii Eesti ühes suurimas projekteerimisettevõttes kui ka ühes suurimas ehitusettevõttes.

Livenis soovib Madis rakendada oma teadmisi ning anda oma panuse protsessi algjärgus, kus otsuste mõju on kõige suurem ja võimalus luua tõeliselt väärtuslikke elukeskkondi. Vormis hoiab Madis ennast tennisemängimisega. Suur kirg on talle kõik merega seonduv – olgu selleks siis purjetamine, kalal käimine või lihtsalt mere lähedal viibimine. Ka reisimine kaugetele maadele on Madisele südamelähedane. Laias maailmas on hea ideid ammutamas käia, et neid siis kodumaal elu paremaks muutmiseks kasutada.

loe veel

René Männiste
arendusprojektide juht

+372 5558 7959 rene.manniste@liven.ee

René tegutseb ehitusvaldkonnas alates aastast 2013. Selle aja jooksul on ta oma panuse andnud mitmete korterelamute, aga ka tootmis- ja laohoonete ehitamisel.

René arvates peab inimene olema korrektne ja käituma eetiliselt.

Renéle ei meeldi käed rüpes istuda. Pärast tööpäeva võib teda kohata meeskooris laulmas, mõne huvitava hobiprojektiga tegelemas või metsas jooksmas. Tihtipeale käib ta jalgrattaga sõitmas, et erinevad hooneid ja piirkondi uudistada. René on valinud just kinnisvara arendamise, et olla kaasatud keskkonna loomisesse ja linna kasvamisse. Detailid tuleb hoolikalt läbi mõelda, et ruumid oleksid mugavad kasutada ja hoone oleks ajas kestev.

René on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehituste eriala. Ülikooli kõrvalt töötas ta lamekatuseid ehitavas ettevõttes ja pärast kooli lõppu peatöövõtja paadis erinevatel objektidel. Just objektidel saadud kogemus aitab teadlikult juhtida hoonete kavandamist.

Renéle sümpatiseerib ütlus: „Igaüks on oma õnne sepp“.

loe veel

Pärle Raud
müügijuht

parle@liven.ee
Pärle viibib ajutiselt eemal.

Pärlel on kinnisvara müümise kogemus juba 1997. aastast. Selle aja jooksul on Pärle edukalt müünud sadu kortereid.

Pärlele meeldib kõige rohkem teel olemine, olgu see siis füüsiline või vaimne ja sestap on ta alati valmis minema loodusesse kõndima, mootorrattaga laia maailma matkama või midagi õppima. See hoiab meeled erksad ja vaimu värske, sest veerevale kivile ju sammal ei kasva.

Pärle on õppinud Tartu Õpetajate Seminaris muusikaõpetajaks, Eesti Humanitaarinstituudis kultuuriteooriat ja Tallinna Ülikooli magistrantuuris eesti keele toimetamist ning tegeleb hobi korras ka raamatute toimetamise ja kirjastamisega. Põhjalikud kinnisvarakogemused on Pärlel alates 1997. aastast, mil ta töötas 11 aastat Pindi Kinnisvaras eluruumide maakleri ja nende juhendajana ning tegeles järgmised 6 aastat Skanska kinnisvaraprojektide müügiga. Pärle teeb seda tööd siiani südamega, sest talle meeldivad inimesed sama palju kui raamatud.

loe veel

Gerda Mesila
ehitusjuht

gerda.mesila@liven.ee
Gerda viibib lapsehoolduspuhkusel.

Gerda on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusmajanduse ja -juhtimise eriala. Ehituses ja kinnisvaraarenduses töötab ta alates 2014. aastast. Arendusettevõttes töötades on Gerda kaasa löönud üle 400 korteri ehituses.

Gerda meelest on väga oluline korterite kasutusmugavus ja kvaliteet. Enne ehituse algust peavad olema lahendused ja hoone üldkontseptsioon läbi mõeldud, et korteriomanikul on võimalik kolida koju. Tal on eriti hea meel selle üle, et saab anda enda panuse hoonete kvaliteedi tagamisele.

Oma hommikuid meeldib Gerdale alustada treeninguga.
Tema eesmärgiks on perega reisida võimalikult palju erinevates riikides ning kogeda ja avastada igal reisil midagi uut.

loe veel

Sandra Kabur
sisearhitekt

sandra.kabur@liven.ee
Sandra viibib lapsehoolduspuhkusel.

Sandra usub, et arhitektuuripisikuga nakatus ta juba varajases lapsepõlves. Arhitektist isa kõrval üles kasvades ei möödunud päevagi, kui noor tüdruk poleks isa tegemiste vastu huvi tundnud. Peale keskkooli lõpetamist jätkas ta oma õpinguid sisearhitektuuri erialal.

Tööalast karjääri alustas Sandra 2014. aastal vahetult peale ülikooliõpingute lõppu köögi- ja eritellimusmööbli projekteerimisega. Sellele järgnes viis aastat töökogemust siseviimistluse konsultandina, kus igapäeva töö peamiseks märksõnaks oli vahetu koostöö sisearhitektidega.

Sandra usub, et tema töö kõige parem osa on tellija vahetu emotsioon ja tänulikkus, kui valmis saab midagi, mis sai alguse vaid ideest. Ruumi, korteri, eramu või ühiskondliku hoone kujundamine just selliseks, et tulemusega oleksid rahul kõik osapooled, on Sandra jaoks suurim õnnestumine.

Vaba aja veedab Sandra koos oma pere ja sõpradega. Pere ja sõprade roll on tema jaoks hindamatu.

loe veel

LIVEN EST

Sisesta oma e-mail, et saada värskeimat infot uute arenduste eelmüügist, ehitusest ja valmimisest.

Soovi korral saad kirjade tellimusest loobuda vaid paari hiireklõpsuga.

Postitused