Pärle Raud
müügijuht

+372 511 5153 parle@liven.ee
Pärle aitab Sul kodu leida Magdaleena 4 ning Uus-Meremaal

.

Pärlel on kinnisvara müümise kogemus juba 1997. aastast. Selle aja jooksul on Pärle edukalt müünud sadu kortereid.

Pärlele meeldib kõige rohkem teel olemine, olgu see siis füüsiline või vaimne ja sestap on ta alati valmis minema loodusesse kõndima, mootorrattaga laia maailma matkama või midagi õppima. See hoiab meeled erksad ja vaimu värske, sest veerevale kivile ju sammal ei kasva.

Pärle on õppinud Tartu Õpetajate Seminaris muusikaõpetajaks, Eesti Humanitaarinstituudis kultuuriteooriat ja Tallinna Ülikooli magistrantuuris eesti keele toimetamist ning tegeleb hobi korras ka raamatute toimetamise ja kirjastamisega. Põhjalikud kinnisvarakogemused on Pärlel alates 1997. aastast, mil ta töötas 11 aastat Pindi Kinnisvaras eluruumide maakleri ja nende juhendajana ning tegeles järgmised 6 aastat Skanska kinnisvaraprojektide müügiga. Pärle teeb seda tööd siiani südamega, sest talle meeldivad inimesed sama palju kui raamatud.

loe veel

Kristel Pisang
müügijuht

+372 507 9001 kristel@liven.ee
Kristel aitab Sul kodu leida Väike Tallinnas.

Kristelile meeldib teha inimesi õnnelikuks. Seetõttu on ta aastaid tegelenud müügitööga. Kinnisvara müügini jõudis ta aastal 2017 olles see juures eelnevalt aastaid tegelenud ka kodutehnikaga. Tänaseks naudib ta üdini just kinnisvara valdkonna sees olemist. Kus mujalt saab veel õnn ja rahulolu alguse, kui ilusast mugavast kodust.

Ta kuulab alati inimesi, nende soove ja vajadusi. Leiab just selliseid lahendusi, mis teevad inimesi õnnelikuks.

Kristel püüab alati igas olukorras leida helgemaid pooli. Ta on aus ja räägib alati nii nagu asjad on päriselt. Ta on kahe jalaga maa peal, ilma igasuguse vale ja teeskluseta. Tema teised suured kired on reisimine ja hõrgutavate roogade avastamine läbi rännakute.

Lisaks on ta väga avatud suhtleja ja leiab väga kergesti inimestega kontakti. Tema varasemates töökohtades on kliendid teda sellisena kirjeldanud, nagu eelnevalt mainitud.

Tema moto nii töös, kui eraelus on olla parim kõiges, ükskõik mida ta teeb, püüdes jääda alati iseendaks, olles aus ja mitte kunagi teha järeleandmisi kvaliteedis.

loe veel

Kadri Tamme
büroojuht / turundus

+372 5690 8116 kadri.tamme@liven.ee

Kadri on töötanud büroojuhi ametipostil alates 2010. aastast. Kusjuures ettevõtted, kus ta on varasemalt
kogemust omandanud, tegelevad just kinnisvara arendamise ja ehitamisega. Seega on Kadril pika aja vältel õnnestunud nii vähemal kui rohkemal määral kokku puutuda erinevate hoonete valmimisprotsessidega - alates kortermajadest kuni suurte tootmishooneteni välja. 

Ehkki Kadri tudeeris Tallinna Ülikoolis riigiteaduste erialal, köidab teda justnimelt büroojuhi töö. Nii saab ta olla nagu Hunt Kriimsilm, kel selged vähemalt 9 ametit. Kadri on kontori silmad ja kõrvad ning naudib olemist meeskonna suurimaks toeks. Õnnelikuks peab ta end veel seetõttu, et just töö läbi on temas hakanud tärkama huvi ka sisekujunduse maailma vastu. Niisiis, ei pea alati hobist kujunema töö, vaid võib juhtuda hoopis vastupidi. Liskaks teeb Kadri kaasa ka Liveni turunduses ning on täiendanud end EBS turundusjuhtide arenguprogrammis.

Inimestes peab Kadri oluliseks siirust ja head huumorimeelt. Üldiselt hindab ta aktiivset eluviisi. Pärast tööpäeva lülitab ta end välja jõusaalis või värskes õhus jooksurajal. Siis on mõtted puhanud ja vaim virge. Spordi kõrval ei ole vähem olulised hea toidu nautimine ja reisimine. Uued maitsed, uued paigad - just need inspireerivad enim. Kirsiks tordil on harrastada kõiki neid tegevusi koos lähedastega.

Reisimise kirest tulenevalt sümpatiseerib Kadrile ütlus, et reisimine on ainus kulutus, mis teeb Sind rikkamaks.

loe veel

Eveli Pihel
sisearhitekt

+372 521 0731 eveli.pihel@liven.ee
Eveli aitab Sind Uus-Meremaa kodu loomisel

.

Evelil on sisustuse valdkonnas töökogemust juba üle 10. aasta ning seda nii Eestis kui lähiriikides.
Oma karjääri alustas ta köögimööbli projekteerimisega, kuid tänaseks on tema tehtud tööde portfoolios lisaks mööblile nii kodude, kontorite, kaubanduspindade, ööklubide ning isegi kliinliku sisustamine.

Ehkki Eveli on tõeline oma ala fänn, siis lisaks tööle meeldib talle aktiivselt aega veeta ka oma perega. Koos sõidetakse rattaga, suustatakse või ujutakse. Eveli peres on ka koer, kes on täieõiguslik pereliige ning kellega müramine kuulub samuti aktiivse aja veetmise alla.

Samuti meeldib Evelile väga reisida. Tema senised lemmik sihtkohad on olnud San Fransisco ning Tokyo. Eriti sügava mulje on jätnud talle Jaapani zen-feeling, mille taga on tegelikult ülim kord. Reisimine on Evelile inspiratsiooni andnud ka sisekujunduses. Aasia maade soojad toonid, naturaalsed materjalid ja minimalistlik üldmulje on need, mida ta eelistab sisekujunduses kasutada.

loe veel

Lennart Lind
sisearhitekt

+372 5615 0943 lennart.lind@liven.ee
Lennart aitab Sind Iseära kodu loomisel

.
Võib öelda, et arhitektuur on ümbritsenud Lennartit kogu elu. Tänu arhitektidest vanavanematele ning sisearhitektist tädile jõudis selle ala olemus temani üsna noorena. Lennartil tekkis teadmine, et temast saab sisearhitekt juba varajases eas. Pärast Eesti Kunstiakadeemia lõpetamist aastal 2017 töötas ta arhitektuuribüroos ARS Projekt, kus tegeles nii era- kui ka avalike objektide kujundamise ning projekteerimisega.

Lennart usub, et hea sisearhitektuur on üsna universaalne ning on seotud ruumide proportsiooni, planeeringute ja funktsionaalsete lahendustega. Ruumide kujundus seevastu aga oluliselt subjektiivsem.
Livenis soovib ta luua väärtust, mis oleks kombinatsioon eelmainitutest, sest ilma hea sisearhitektuurse lahenduseta ruumis omab kujundus kõigest dekoratiivset rolli ning hea arhitektuur ilma sobiva stilistikata, võib koduses miljöös jääda vaid kõledaks ruumiks.

Lennart peab pidevat arengut ülioluliseks. Seepärast alustas ta aastal 2018 akadeemilise vormi säilitamiseks õpinguid Tallinna Majanduskoolis turundusspetsialisti erialal.
Kõndimine on tema meditatsioon - pikad jalutuskäigud mere äärde või linnatänavate vahel on oluliseks osaks päevarutiinis. Samuti naudib Lennart väga sulgpalli ja tennist.

loe veel

Greete Mätas
sisustamine / disain

+372 5564 8028 greete.matas@liven.ee

Greete usub, et kõik mis juhtub, juhtub põhjusega. Nii ka viimased kümme aastat, mil ta on oma töös erinevatel viisidel sisustamisega kokku puutunud.

Väljakutseid on olnud erinevaid -
nii hanketiimis 5* hotelli ehitamisel, mööbliettevõttes projektimüüki tehes kui ka kodude sisustamisel viimase detailini välja. Greete on sisustanud mitukümmend näidiskorterit arendus- ja ehitusettevõttes ning osalenud ka väljaspool Eestit valmiva hotelli interjööri loomisel. Viimaste aastate hobiks on eritellimus disainvaipade tootmise ja müük.

Nende suurte ja väiksemate ettevõtmiste taustal on Greete jõudnud tõdemuseni, et kõige tähtsamat rolli mängivad inimsuhted. Seda nii tööalaselt kui ka mujal. Greete suhtub asjadesse kirega ning tal peab koguaeg mingi projekt käsil olema. Talle meeldib unistada ja plaane teha.

Vaba aja veedab pere ja sõpradega. Kiire elutempo juures on Greete taasleidnud enda jaoks spordi. Mõni aeg tagasi oli armastus spordi vastu lausa nii kirglik, et lähedased kahtlustasid, et on meistrivõistlustele minek.

loe veel

Märt Seeman
ehitusjuht

+372 5335 9106 mart.seeman@liven.ee

Märt omab ehitusjuhtmise kogemust alates 2006. aastast. Tema juhitud objektide nimekiri on väga mitmekülgne - kortermajad, koolid, tehas, angaar ning lastehaigla juurdeehitus. Märt juhindub oma töös põhimõttest, et põhjalik eeltöö ja planeerimine tagab eduka lõpptulemuse.

Märt on pärit Saaremaalt ning põlise saarlasena on temagi visa ja töökas. Mönusa puhkehetke täiteks sobivad aga hästi karastusjook, saun ja kala erinevates vormides. Lisaks kodumaistele rõõmudele armastab Märt avastada ka kaugemaid paiku - eriti huvipakkuvad on eksootilised looduspaigad ja põlisrahvad.

Märt on lõpetanud TTÜ, kus omandas magistrikraadi tööstus- ja tsiviilehituse erialal. Samuti on talle väljastatud diplomeeritud ehitusinseneri, tase 7 kutsekvalifikatsioon.

loe veel

Gerda Mesila
ehitusjuht

+372 5551 9054 gerda.mesila@liven.ee

Gerda on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusmajanduse ja -juhtimise eriala. Ehituses ja kinnisvaraarenduses töötab ta alates 2014. aastast. Arendusettevõttes töötades on Gerda kaasa löönud üle 400 korteri ehituses.

Gerda meelest on väga oluline korterite kasutusmugavus ja kvaliteet. Enne ehituse algust peavad olema lahendused ja hoone üldkontseptsioon läbi mõeldud, et korteriomanikul on võimalik kolida koju. Tal on eriti hea meel selle üle, et saab anda enda panuse hoonete kvaliteedi tagamisele.

Oma hommikuid meeldib Gerdale alustada treeninguga.
Tema eesmärgiks on perega reisida võimalikult palju erinevates riikides ning kogeda ja avastada igal reisil midagi uut.

loe veel

Alina Kester
loovjuht

+372 5816 4575 alina.kester@liven.ee

Alina tegemised hõlmavad kõiksuguseid loovtöid, alates uutele kodudele pealisülesande väljamõtlemisest kuni sisearhitektuuri valdkonna juhtimiseni.

Alinale meeldib oma kodus külalisi vastu võtta ning neile head sööki ja jooki pakkuda. Kodu, kus on hea olla, on ta ise sisustanud ning samuti aitab ta oma sõpradel-tuttavatel nende kodusid mugavaks ja isikupäraseks muuta. Alinale meeldib reisida ja aktiivselt puhata. Viimased lemmikud on olnud surfamine Sri Lankal ja Berliini linna avastamine.

Alina on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis projektijuhtimist ja TalTechis juhtimist ja turundust. Magistritöö kaitses ta teenusdisaini teemal. Ülikooli projektide raames on Alinal olnud palju võimalusi reisida – seda nii Euroopas, aga ka näiteks tutvuda USA-s Silicon Valley ärikeskkonnaga. Praegu täiendab end TalTechi IT Kolledžis digimuudatuste suunal.

loe veel

Andres Aavik
projektide valik / investorsuhted

+372 503 5933 andres.aavik@liven.ee

Andres on kinnisvaraarenduses aktiivselt tegev aastast 1997. Selle aja jooksul on ta arendanud paar tuhat korterit, juhtinud kehtestamiseni hulga detailplaneeringuid ning läbinud edukalt 2 majandustsüklit.

Andresele on kõige tähtsam tema pere. Vabal ajal maakodus toimetamine ja rändamine aitab puhata ja paremini hinnata neid väärtusi, mis elus tähtsad on. Andres usub, et kiiresti muutuvas maailmas ellu jäämiseks peab suutma pidevalt õppida ja areneda. Tööd teeb ta selle jaoks, et end ümbritsevaid inimesi ja keskkonda paremaks muuta. Sellisel viisil oma tegevust mõtestades ei tundugi see tööna.

Andres on 1994. aastal lõpetanud TTÜ Ehitusökonoomika ja -juhtimise eriala. Õpingute järgselt juhtis ta Arhitektuuribürood Harmin, kinnisvaraarendusfirmat Maarjamäe Maja ning alates 2001. aastast töötas Skanska EMV-s erinevatel ametikohtadel alates projektijuhist kuni juhatuse esimeheni.

Arendusprojektide kavandamisel lähtub Andres põhimõttest, et iga korter tuleb saada nii heaks, et seal tekib tugev tahtmine ise elada.

loe veel

Andero Laur
tegevjuht

+372 5373 9943 andero.laur@liven.ee

Ehitus- ja projekteerimisjuhtimisega on Andero tegelenud 2007. aastast. Selle aja jooksul on ta loonud üle 100 000 m2 hooneid ning projekteerinud rohkem kui 1000 korterit.

Andero on inimene, kellega on raske konflikti sattuda. Kuigi arutelud temaga võivad kiskuda kohati tuliseks, on ta oma olemuselt ratsionaalne ja pragmaatiline. Andero eesmärk on luua pikemaajalisi väärtusi, mis mõjutavad inimeste elustiili ja -keskkonda. Anderol on julgust langetada otsuseid ja mõista tegevuste pikaajalist mõju.

Enne Liveni asutamist töötas Andero 7 aastat Skanskas, kus ta alustas töödejuhatajana platsil ja lõpetas arendusjuhi ametikohal juhtkonna liikmena. Sel perioodil oli ta seotud mitmete suurte ehitusobjektidega (Pirita teel 12-korruselise kortermaja ja Solaris keskuse ehitus, 4 kortermaja projekteerimine ja palju muud). Hilisemalt kontoris töötades tegeles Andero ettevõtte tegevuse arendamisega, energiasäästlike hoonete kavandamise ja kvaliteediküsimustega. Hariduselt on ta TTÜ tööstus- ja tsiviilehituse insener ja omab Diplomeeritud Ehitusinsener tase 7 kutsekvalifikatsiooni.

Andero usub, et projektide ettevalmistamisel tuleb olla valmis halvimaks ja loota parimat.

loe veel

Mihkel Simson
ehitus / projekteerimine

+372 522 8209 mihkel.simson@liven.ee

Mihkel on ehitusjuhtimise kogemusi kogunud nii Eestist kui Soomest alates 2006. aastast. Mihkli portfooliost võib leida mitmeid kortermaju ning isegi ühe lennujaama.

Mihklit paelub Kagu-Aasia kultuur ja sealsete suurlinnade kontrastsus. See on tema jaoks koht, kus ammutada inspiratsiooni ja koguda häid mõtteid. Ta peab lugu kaasaegsest arhitektuurist ning hindab julgeid lahendusi sisekujunduses. Vabal ajal võib teda tihti kohata golfirajal või tenniseväljakul keha ja vaimu treenimas.

Mihkel on õppinud Tallina Tehnikaülikoolis ehitusmajanduse ja juhtimise erialal. Peale teist kursust ülikoolis asus ta tööle suvepraktikale rahvusvahelisse ehitusettevõttesse Skanska, millest kujunes hiljem põnev ning väljakutsete rohke töösuhe järgnevaks 8 aastaks. Selle aja jooksul jõudis ta osaleda mitmes huvitavas projektis nagu näiteks Tallinna Lennujaama laiendamine, tuulepargi rajamine Vanakülasse, spordi ja vabaajakeskuse ehitus Helsingis. Viimastel aastatel spetsialiseerus ta elamuarenduse valdkonnale ning juhtis ehitustöid kolme korterelamu rajamisel.

Mihklile sümpatiseerib ütlus "Whats measured improves” Peter F. Drucker

loe veel

Nele Sumberg
finantsjuht

+372 5690 6337 nele.sumberg@liven.ee

Nele on õppinud nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui Estonian Business Schooli ärijuhtimise erialal ning omab mitmekülgset kogemust finantsvaldkonnas. Ta on töötanud finantsauditi konsultandina AS PricewaterhouseCoopersis, Eesti Energias finantskontrollerina energiaturu avanemise perioodil ning Ülemiste kaubanduskeskust omavas Ülemiste Center OÜ’s finantsjuhina, kus vastutas üle 70 miljoni euro väärtuses ehitusprojektide finantsjuhtimise eest ning kaasas 115 miljon eurot laenukapitali.

Liveni juures meeldib talle kõige rohkem meeskonna ambitsioonikus ägedate kodude ja täisväärtuslike elukeskkondade loomisele, mille üle võiks ka kümnete aastate pärast uhkust tunda.

Nele usub, et keha ja vaim peavad olema tasakaalus ning väärtustab pidevat arengut nii töös kui ka eraelus. Seetõttu on ta seadnud sihiks olla iga päev natuke targem, tugevam, parem ja kiirem kui eile. Talle meeldib tutvuda uute maade ja kultuuridega, looduses matkamine, keeli õppida, lugeda ja argumenteeritult arutleda ning seada endale järjest suuremaid sportlikke väljakutseid- näiteks 2018. aastal ujus ta Tallinnast Naissaarele ja 2019. aastal läbis täispika Ironmani. Oma südamehobiks peab ta siiski ratsutamist.

loe veel

Madis Gilden
arendusprojektide juhtimine

+372 521 6816 madis.gilden@liven.ee

Madis on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli hoonete ehituse eriala ning omab kutset ehitusinsener tase 6.
Ta on töötanud ehitusvaldkonnas alates aastast 2007. Selle aja jooksul on ta tegelenud detailplaneeringute koostamise juhtimisega, projekteerimise juhtimisega nii Eesti ühes suurimas projekteerimisettevõttes kui ka ühes suurimas ehitusettevõttes.

Livenis soovib Madis rakendada oma teadmisi ning anda oma panuse protsessi algjärgus, kus otsuste mõju on kõige suurem ja võimalus luua tõeliselt väärtuslikke elukeskkondi. Vormis hoiab Madis ennast tennisemängimisega. Suur kirg on talle kõik merega seonduv – olgu selleks siis purjetamine, kalal käimine või lihtsalt mere lähedal viibimine. Ka reisimine kaugetele maadele on Madisele südamelähedane. Laias maailmas on hea ideid ammutamas käia, et neid siis kodumaal elu paremaks muutmiseks kasutada.

loe veel

René Männiste
projekteerimine / planeeringud

+372 5558 7959 rene.manniste@liven.ee

René tegutseb ehitusvaldkonnas alates aastast 2013. Selle aja jooksul on ta oma panuse andnud mitmete korterelamute, aga ka tootmis- ja laohoonete ehitamisel.

René arvates peab inimene olema korrektne ja käituma eetiliselt.

Renéle ei meeldi käed rüpes istuda. Pärast tööpäeva võib teda kohata meeskooris laulmas, mõne huvitava hobiprojektiga tegelemas või metsas jooksmas. Tihtipeale käib ta jalgrattaga sõitmas, et erinevad hooneid ja piirkondi uudistada. René on valinud just kinnisvara arendamise, et olla kaasatud keskkonna loomisesse ja linna kasvamisse. Detailid tuleb hoolikalt läbi mõelda, et ruumid oleksid mugavad kasutada ja hoone oleks ajas kestev.

René on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehituste eriala. Ülikooli kõrvalt töötas ta lamekatuseid ehitavas ettevõttes ja pärast kooli lõppu peatöövõtja paadis erinevatel objektidel. Just objektidel saadud kogemus aitab teadlikult juhtida hoonete kavandamist.

Renéle sümpatiseerib ütlus: „Igaüks on oma õnne sepp“.

loe veel

Anett Pook
projekteerimine / kujundus

+372 5336 3116 anett.pook@liven.ee

Anett on Livenis töötanud alates 2019. aastast ning on kaasa aidanud sellest ajast pea kõikide Liveni kodude loomisel.

Anett on Liveni värske pilk arhitektuurimaailmast. Tal on hetkel käsil õpingud Tallinna Tehnikaülikooli 3. kursusel arhitektuuri erialal. Liven on tema esimene erialane töökogemus, mis on talle väga hingelähedaseks kasvanud.

Kui Anett pole kontoris, koolis ega kodus, võib teda leida mööda Tallinna tänavaid jalutamas või rattaga sõitmas ja maju uurides. Inspiratsiooni ammutab ta sageli loodusest ja ümbritsevast keskkonnast.

Arhitektina soovib Anett panustada Eesti kodude paremaks muutmisesse ning anda koduomanikele igapäevaselt häid emotsioone läbi hingestatud kodude loomise. Anett arvab, et kodus peab olema mugav toimetada ja elada nii, nagu igale inimesele meeldib.

loe veel

LIVEN EST

Sisesta oma e-mail, et saada värskeimat infot uute arenduste eelmüügist, ehitusest ja valmimisest.

Soovi korral saad kirjade tellimusest loobuda vaid paari hiireklõpsuga.

Postitused