Kristel Pisang
müük / kliendisuhted

+372 507 9001 kristel@liven.ee
Kristel aitab Sul kodu leida Väike Tallinnas, Luuslangis ning Iseäras.

Kristelile meeldib teha inimesi õnnelikuks. Seetõttu on ta aastaid tegelenud müügitööga. Kinnisvara müügini jõudis ta aastal 2017 olles see juures eelnevalt aastaid tegelenud ka kodutehnikaga. Tänaseks naudib ta üdini just kinnisvara valdkonna sees olemist. Kus mujalt saab veel õnn ja rahulolu alguse, kui ilusast mugavast kodust.

Ta kuulab alati inimesi, nende soove ja vajadusi. Leiab just selliseid lahendusi, mis teevad inimesi õnnelikuks.

Kristel püüab alati igas olukorras leida helgemaid pooli. Ta on aus ja räägib alati nii nagu asjad on päriselt. Ta on kahe jalaga maa peal, ilma igasuguse vale ja teeskluseta. Tema teised suured kired on reisimine ja hõrgutavate roogade avastamine läbi rännakute.

Lisaks on ta väga avatud suhtleja ja leiab väga kergesti inimestega kontakti. Tema varasemates töökohtades on kliendid teda sellisena kirjeldanud, nagu eelnevalt mainitud.

Tema moto nii töös, kui eraelus on olla parim kõiges, ükskõik mida ta teeb, püüdes jääda alati iseendaks, olles aus ja mitte kunagi teha järeleandmisi kvaliteedis.

loe veel

Christel Blaubrük
müük / kliendisuhted

+372 528 6175 christel@liven.ee
Christel aitab Sul kodu leida Suur-Patarei 6, Alasi 5 ning Uus-Meremaal.

Kutseline maakler, kutsetunnistus: KKM 130502

Christel naudib aktiivset eluviisi, rõõmsaid ja elujaatavaid inimesi ning head toitu ja selle valmistamist. Pidev tegutsemine, õppimine ja progress iseendas on olulised igapäevaseks tasakaaluks ning terveteks ja õnnelikeks suheteks nii kodus kui tööl.

Christel omab kinnisvaraga erialal kokku 16 aastat kogemust. Aastast 2001 on ta tegelenud kutselise kinnisvaramaaklerina osutades hindamis- ja maaklerteenust. Aastast 2006 kuni 2015 lisaks ka juhtimis- ja haldusteenusega ühes suurimas üle-eestilises kinnisvarafirmas Pindi Kinnisvara.

Lisaks on Christel oma pereettevõttes rajanud koduks vahva kortermaja noortele peredele. Kodude loomine alates projekteerimisest, tehnilistest - ja ruumilahendustest kuni sisekujunduseni välja on põnev protsess. Parima tulemuse saavutamiseks on vaja lisaks oskustele ka palju loovust ja avatud meelt, et tulemus oleks mitte lihtsalt ruum, vaid paik, kus tunda ennast päriselt hästi ja turvaiselt. Kui selline tulemus saavutatakse, on ruumis hea olla. Seda on ka hea uutele omanikele edasi müüa või siis senistelt omanikelt osta, vajadusel või soovil ka üürile anda. Just see kõik kokku ongi see, mis Christelit kinnisvaras köidab ja sellest sektoris hoiab. Lõputud võimalused ennast täiendada, areneda ja õppida tagab selle töö vaheldusrikkuse ja põnevuse. Lisaks täiendab Christel ennast pideval kinnisvaraõiguse teemadel.

loe veel

Kadri Tamme
büroojuht / turundus

+372 5690 8116 kadri.tamme@liven.ee

Kadri on töötanud büroojuhi ametipostil alates 2010. aastast. Kusjuures ettevõtted, kus ta on varasemalt
kogemust omandanud, tegelevad just kinnisvara arendamise ja ehitamisega. Seega on Kadril pika aja vältel õnnestunud nii vähemal kui rohkemal määral kokku puutuda erinevate hoonete valmimisprotsessidega - alates kortermajadest kuni suurte tootmishooneteni välja. 

Ehkki Kadri tudeeris Tallinna Ülikoolis riigiteaduste erialal, köidab teda justnimelt büroojuhi töö. Nii saab ta olla nagu Hunt Kriimsilm, kel selged vähemalt 9 ametit. Kadri on kontori silmad ja kõrvad ning naudib olemist meeskonna suurimaks toeks. Õnnelikuks peab ta end veel seetõttu, et just töö läbi on temas hakanud tärkama huvi ka sisekujunduse maailma vastu. Niisiis, ei pea alati hobist kujunema töö, vaid võib juhtuda hoopis vastupidi. Inimestes peab Kadri oluliseks siirust ja head huumorimeelt.

Üleüldiselt hindab ta aktiivset eluviisi ning sealjuures on sport tema jaoks justkui meditatsioon. Pärast tööpäeva lülitab ta end välja jõusaalis või värskes õhus jooksurajal. Siis on mõtted puhanud ja vaim virge. Spordi kõrval ei ole vähem olulised hea toidu nautimine ja reisimine. Uued maitsed, uued paigad - just need inspireerivad enim. Kirsiks tordil on harrastada kõiki neid tegevusi koos lähedastega.

Reisimise kirest tulenevalt sümpatiseerib Kadrile ütlus, et reisimine on ainus kulutus, mis teeb Sind rikkamaks.

loe veel

Greete Mätas
sisustamine / disain

+372 5564 8028 greete.matas@liven.ee

Greete usub, et kõik mis juhtub, juhtub põhjusega. Nii ka viimased kümme aastat, mil ta on oma töös erinevatel viisidel sisustamisega kokku puutunud.

Väljakutseid on olnud erinevaid -
nii hanketiimis 5* hotelli ehitamisel, mööbliettevõttes projektimüüki tehes kui ka kodude sisustamisel viimase detailini välja. Greete on sisustanud mitukümmend näidiskorterit arendus- ja ehitusettevõttes ning osalenud ka väljaspool Eestit valmiva hotelli interjööri loomisel. Viimaste aastate hobiks on eritellimus disainvaipade tootmise ja müük.

Nende suurte ja väiksemate ettevõtmiste taustal on Greete jõudnud tõdemuseni, et kõige tähtsamat rolli mängivad inimsuhted. Seda nii tööalaselt kui ka mujal. Greete suhtub asjadesse kirega ning tal peab koguaeg mingi projekt käsil olema. Talle meeldib unistada ja plaane teha.

Vaba aja veedab pere ja sõpradega. Kiire elutempo juures on Greete taasleidnud enda jaoks spordi. Mõni aeg tagasi oli armastus spordi vastu lausa nii kirglik, et lähedased kahtlustasid, et on meistrivõistlustele minek.

loe veel

Märt Seeman
ehitus / projekteerimine

+372 5335 9106 mart.seeman@liven.ee

Märt omab ehitusjuhtmise kogemust alates 2006. aastast. Tema juhitud objektide nimekiri on väga mitmekülgne - kortermajad, koolid, tehas, angaar ning lastehaigla juurdeehitus. Märt juhindub oma töös põhimõttest, et põhjalik eeltöö ja planeerimine tagab eduka lõpptulemuse.

Märt on pärit Saaremaalt ning põlise saarlasena on temagi visa ja töökas. Mönusa puhkehetke täiteks sobivad aga hästi karastusjook, saun ja kala erinevates vormides. Lisaks kodumaistele rõõmudele armastab Märt avastada ka kaugemaid paiku - eriti huvipakkuvad on eksootilised looduspaigad ja põlisrahvad.

Märt on lõpetanud TTÜ, kus omandas magistrikraadi tööstus- ja tsiviilehituse erialal. Samuti on talle väljastatud diplomeeritud ehitusinseneri, tase 7 kutsekvalifikatsioon.

loe veel

Gerda Mesila
ehitus / projekteerimine

+372 5551 9054 gerda.mesila@liven.ee

Gerda on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusmajanduse ja -juhtimise eriala. Ehituses ja kinnisvaraarenduses töötab ta alates 2014. aastast. Arendusettevõttes töötades on Gerda kaasa löönud üle 400 korteri ehituses.

Gerda meelest on väga oluline korterite kasutusmugavus ja kvaliteet. Enne ehituse algust peavad olema lahendused ja hoone üldkontseptsioon läbi mõeldud, et korteriomanikul on võimalik kolida koju. Tal on eriti hea meel selle üle, et saab anda enda panuse hoonete kvaliteedi tagamisele.

Oma hommikuid meeldib Gerdale alustada treeninguga.
Tema eesmärgiks on perega reisida võimalikult palju erinevates riikides ning kogeda ja avastada igal reisil midagi uut.

loe veel

Alina Kester
turundus / sisekujundus

+372 5816 4575 alina.kester@liven.ee

Turundusega on Alina tegelenud juba aastaid, aidates eri ettevõtteid digitaalse turunduse arendamisel või ka töötades ühes Eesti suurimas e-poes turundusjuhina.

Alinale meeldib oma kodus külalisi vastu võtta ning neile head sööki ja jooki pakkuda. Kodu, kus on hea olla, on ta ise sisustanud ning samuti aitab ta oma sõpradel-tuttavatel nende kodusid mugavaks ja isikupäraseks muuta. Alinale meeldib reisida ja aktiivselt puhata. Viimased lemmikud on olnud surfamine Sri Lankal ja Berliini linna avastamine. Alina on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis projektijuhtimist ja TalTechis juhtimist ja turundust. Magistritöö kaitses ta teenuse disaini teemal. Ülikooli projektide raames on Alinal olnud palju võimalusi reisida – seda nii Euroopas, aga ka näiteks tutvuda USA-s Silicon Valley ärikeskkonnaga.

loe veel

Andres Aavik
projektide valik / investorsuhted

+372 503 5933 andres.aavik@liven.ee

Andres on kinnisvaraarenduses aktiivselt tegev aastast 1997. Selle aja jooksul on ta arendanud enam kui 1500 korterit ja juhtinud kehtestamiseni koguni 10 detailplaneeringut.

Andresele on kõige tähtsam tema pere. Vabal ajal rändamine aitab puhata ja paremini hinnata neid väärtusi, mis elus tähtsad on. Andres usub, et kiiresti muutuvas maailmas ellu jäämiseks peab suutma pidevalt õppida ja areneda. Tööd teeb ta selle jaoks, et end ümbritsevaid inimesi ja keskkonda paremaks muuta. Sellisel viisil oma tegevust mõtestades ei tundugi see tööna.

Andres on 1994. aastal lõpetanud TTÜ Ehitusökonoomika ja -juhtimise eriala. Õpingute järgselt juhtis ta Arhitektuuribürood Harmin, kinnisvaraarendusfirmat Maarjamäe Maja ning alates 2001. aastast töötas Skanska EMV-s erinevatel ametikohtadel alates projektijuhist kuni juhatuse esimeheni.

Arendusprojektide kavandamisel lähtub Andres põhimõttest, et iga korter tuleb saada nii heaks, et seal tekib tugev tahtmine ise elada.

loe veel

Andero Laur
tegevjuht

+372 5373 9943 andero.laur@liven.ee

Ehitus- ja projekteerimisjuhtimisega on Andero tegelenud 2007. aastast. Selle aja jooksul on ta loonud üle 70 000 m2 hooneid ning projekteerinud rohkem kui 300 korterit.

Andero on inimene, kellega on raske konflikti sattuda. Kuigi arutelud temaga võivad kiskuda kohati tuliseks, on ta oma olemuselt ratsionaalne ja pragmaatiline. Andero eesmärk on luua pikemaajalisi väärtusi, mis mõjutavad inimeste elustiili ja -keskkonda. Anderol on julgust langetada otsuseid ja mõista tegevuste pikaajalist mõju.

Enne Liveni asutamist töötas Andero 7 aastat Skanskas, kus ta alustas töödejuhatajana platsil ja lõpetas arendusjuhi ametikohal juhtkonna liikmena. Sel perioodil oli ta seotud mitmete suurte ehitusobjektidega (Pirita teel 12-korruselise kortermaja ja Solaris keskuse ehitus, 4 kortermaja projekteerimine ja palju muud). Hilisemalt kontoris töötades tegeles Andero ettevõtte tegevuse arendamisega, energiasäästlike hoonete kavandamise ja kvaliteediküsimustega. Hariduselt on ta TTÜ tööstus- ja tsiviilehituse insener ja omab Diplomeeritud Ehitusinsener tase 7 kutsekvalifikatsiooni.

Andero usub, et projektide ettevalmistamisel tuleb olla valmis halvimaks ja loota parimat.

loe veel

Mihkel Simson
ehitus / projekteerimine

+372 522 8209 mihkel.simson@liven.ee

Mihkel on ehitusjuhtimise kogemusi kogunud nii Eestist kui Soomest alates 2006. aastast. Mihkli portfooliost võib leida mitmeid kortermaju ning isegi ühe lennujaama.

Mihklit paelub Kagu-Aasia kultuur ja sealsete suurlinnade kontrastsus. See on tema jaoks koht, kus ammutada inspiratsiooni ja koguda häid mõtteid. Ta peab lugu kaasaegsest arhitektuurist ning hindab julgeid lahendusi sisekujunduses. Vabal ajal võib teda tihti kohata golfirajal või tenniseväljakul keha ja vaimu treenimas.

Mihkel on õppinud Tallina Tehnikaülikoolis ehitusmajanduse ja juhtimise erialal. Peale teist kursust ülikoolis asus ta tööle suvepraktikale rahvusvahelisse ehitusettevõttesse Skanska, millest kujunes hiljem põnev ning väljakutsete rohke töösuhe järgnevaks 8 aastaks. Selle aja jooksul jõudis ta osaleda mitmes huvitavas projektis nagu näiteks Tallinna Lennujaama laiendamine, tuulepargi rajamine Vanakülasse, spordi ja vabaajakeskuse ehitus Helsingis. Viimastel aastatel spetsialiseerus ta elamuarenduse valdkonnale ning juhtis ehitustöid kolme korterelamu rajamisel.

Mihklile sümpatiseerib ütlus "Whats measured improves” Peter F. Drucker

loe veel

Nele Sumberg
finants

+372 5690 6337 nele.sumberg@liven.ee

Nele on õppinud nii Tallinna Tehnikaülikoolis kui Estonian Business Schooli ärijuhtimise erialal ning omab mitmekülgset kogemust finantsvaldkonnas. Ta on töötanud finantsauditi konsultandina AS PricewaterhouseCoopersis, Eesti Energias finantskontrollerina energiaturu avanemise perioodil ning Ülemiste kaubanduskeskust omavas Ülemiste Center OÜ’s finantsjuhina, kus vastutas üle 70 miljoni euro väärtuses ehitusprojektide finantjuhtimise eest ning kaasas 115 miljon eurot laenukapitali.

Liveni juures meeldib talle kõige rohkem meeskonna ambitsioonikus ägedate kodude ja täisväärtuslike elukeskkondade loomisele, mille üle võiks ka kümnete aastate pärast uhkust tunda.

Nele usub, et keha ja vaim peavad olema tasakaalus ning väärtustab pidevat arengut nii töös kui ka eraelus. Seetõttu on ta seadnud sihiks olla iga päev natuke targem, tugevam, parem ja kiirem kui eile. Talle meeldib tutvuda uute maade ja kultuuridega, looduses matkamine, keeli õppida, lugeda ja argumenteeritult arutleda ning seada endale järjest suuremaid sportlikke väljakutseid- näiteks 2018. aastal ujus ta Tallinnast Naissaarele ja 2019. aastal läbis täispika Ironmani. Oma südamehobiks peab ta siiski ratsutamist.

loe veel

Madis Gilden
arendusprojektide juhtimine

+372 521 6816 madis.gilden@liven.ee

Madis on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli hoonete ehituse eriala ning omab kutset ehitusinsener tase 6.
Ta on töötanud ehitusvaldkonnas alates aastast 2007. Selle aja jooksul on ta tegelenud detailplaneeringute koostamise juhtimisega, projekteerimise juhtimisega nii Eesti ühes suurimas projekteerimisettevõttes kui ka ühes suurimas ehitusettevõttes.

Livenis soovib Madis rakendada oma teadmisi ning anda oma panuse protsessi algjärgus, kus otsuste mõju on kõige suurem ja võimalus luua tõeliselt väärtuslikke elukeskkondi. Vormis hoiab Madis ennast tennisemängimisega. Suur kirg on talle kõik merega seonduv – olgu selleks siis purjetamine, kalal käimine või lihtsalt mere lähedal viibimine. Ka reisimine kaugetele maadele on Madisele südamelähedane. Laias maailmas on hea ideid ammutamas käia, et neid siis kodumaal elu paremaks muutmiseks kasutada.

loe veel

René Männiste
projekteerimine / planeeringud

+372 5558 7959 rene.manniste@liven.ee

René tegutseb ehitusvaldkonnas alates aastast 2013. Selle aja jooksul on ta oma panuse andnud mitmete korterelamute, aga ka tootmis- ja laohoonete ehitamisel.

René arvates peab inimene olema korrektne ja käituma eetiliselt.

Renéle ei meeldi käed rüpes istuda. Pärast tööpäeva võib teda kohata meeskooris laulmas, mõne huvitava hobiprojektiga tegelemas või metsas jooksmas. Tihtipeale käib ta jalgrattaga sõitmas, et erinevad hooneid ja piirkondi uudistada. René on valinud just kinnisvara arendamise, et olla kaasatud keskkonna loomisesse ja linna kasvamisse. Detailid tuleb hoolikalt läbi mõelda, et ruumid oleksid mugavad kasutada ja hoone oleks ajas kestev.

René on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis tööstus- ja tsiviilehituste eriala. Ülikooli kõrvalt töötas ta lamekatuseid ehitavas ettevõttes ja pärast kooli lõppu peatöövõtja paadis erinevatel objektidel. Just objektidel saadud kogemus aitab teadlikult juhtida hoonete kavandamist.

Renéle sümpatiseerib ütlus: „Igaüks on oma õnne sepp“.

loe veel

Anett Pook
Projekteerimine / kujundus

+372 5336 3116 anett.pook@liven.ee

Anett on Livenis töötanud alates 2019. aastast ning on kaasa aidanud sellest ajast pea kõikide Liveni kodude loomisel.

Anett on Liveni värske pilk arhitektuurimaailmast. Tal on hetkel käsil õpingud Tallinna Tehnikaülikooli 3. kursusel arhitektuuri erialal. Liven on tema esimene erialane töökogemus, mis on talle väga hingelähedaseks kasvanud.

Kui Anett pole kontoris, koolis ega kodus, võib teda leida mööda Tallinna tänavaid jalutamas või rattaga sõitmas ja maju uurides. Inspiratsiooni ammutab ta sageli loodusest ja ümbritsevast keskkonnast.

Arhitektina soovib Anett panustada Eesti kodude paremaks muutmisesse ning anda koduomanikele igapäevaselt häid emotsioone läbi hingestatud kodude loomise. Anett arvab, et kodus peab olema mugav toimetada ja elada nii, nagu igale inimesele meeldib.

loe veel

Emily Zavatski
Projekteerimine / kujundus

+372 5820 9818 emily.zavatski@liven.ee

Emily on TalTechi arhitektuuritudeng, kes otsib uusi inspireerivaid kogemusi. Seni kolme aasta jooksul omandatud teoreetilised teadmised on saanud just Livenis esmase rakenduse.

Esteetilise ja funktsionaalse arhitektuuri oluliseks komponendiks on meeleolu, mida see inimeses tekitab. Seetõttu on oluline õppida tundma klientide vajadusi, et neile lõpptulemusena pakkuda parimat ruumikogemust. Arhitektuuritudengina peab Emily oluliseks kogemust ehitusvaldkonnas, et aimu saada töö protsessist peale välja kuulutatud konkursi võitu - kuidas eskiis päriselt ellu äratatakse valmis ehitise näol.

Nagu ka oma töö puhul Livenis, hindab Emily vaba aja puhul mitmekülgsust ja seikluslikust. Näiteks on ta kaasa löönud mitmetes videoproduktsiooni projektides ja osalenud Greenwichi suveülikooli linnaplaneerimise töötoas Londonis.
Emily usub, et lisaks targale planeeringule teeb kodust kodu maitsekas ja omaniku nägu sisekujundus.

loe veel

Pärle Raud
müük / kliendisuhted

PUHKUSEL parle.raud@liven.ee

Pärlel on kinnisvara müümise kogemus juba 1997. aastast. Selle aja jooksul on Pärle edukalt müünud üle 1000 korteri.

Pärlele meeldib kõige rohkem teel olemine, olgu see siis füüsiline või vaimne ja sestap on ta alati valmis minema loodusesse kõndima, mootorrattaga laia maailma matkama või midagi õppima. See hoiab meeled erksad ja vaimu värske, sest veerevale kivile ju sammal ei kasva.

Pärle on õppinud Tartu Õpetajate Seminaris muusikaõpetajaks, Eesti Humanitaarinstituudis kultuuriteooriat ja Tallinna Ülikooli magistrantuuris eesti keele toimetamist ning tegeleb hobi korras ka raamatute toimetamise ja kirjastamisega. Põhjalikud kinnisvarakogemused on Pärlel alates 1997. aastast, mil ta töötas 11 aastat Pindi Kinnisvaras eluruumide maakleri ja nende juhendajana ning tegeles järgmised 6 aastat Skanska kinnisvaraprojektide müügiga. Pärle teeb seda tööd siiani südamega, sest talle meeldivad inimesed sama palju kui raamatud.

loe veel

Sisesta ome e-mail, et saada infot uute arenduste eelmüügist, ehitusest ja valmimisest. Kui tulevikus Sa enam seda infot ei vaja, siis saad paari klikiga loobuda kirjade saamisest.
Postitused