Christel Blaubrük
müük / kliendisuhted

+372 528 6175 christel@liven.ee

Christel naudib aktiivset eluviisi, rõõmsaid ja elujaatavaid inimesi ning head toitu ja selle valmistamist. Pidev tegutsemine, õppimine ja progress iseendas on olulised igapäevaseks tasakaaluks ning terveteks ja õnnelikeks suheteks nii kodus kui tööl.

Christel omab kinnisvaraga erialal kokku 16 aastat kogemust. Aastast 2001 on ta tegelenud kutselise kinnisvaramaaklerina osutades hindamis- ja maaklerteenust. Aastast 2006 kuni 2015 lisaks ka juhtimis- ja haldusteenusega ühes suurimas üle-eestilises kinnisvarafirmas Pindi Kinnisvara. Lisaks on Christel oma pereettevõttes rajanud koduks vahva kortermaja noortele peredele. Kodude loomine alates projekteerimisest, tehnilistest - ja ruumilahendustest kuni sisekujunduseni välja on põnev protsess. Parima tulemuse saavutamiseks on vaja lisaks oskustele ka palju loovust ja avatud meelt, et tulemus oleks mitte lihtsalt ruum, vaid paik, kus tunda ennast päriselt hästi ja turvaiselt. Kui selline tulemus saavutatakse, on ruumis hea olla. Seda on ka hea uutele omanikele edasi müüa või siis senistelt omanikelt osta, vajadusel või soovil ka üürile anda. Just see kõik kokku ongi see, mis Christelit kinnisvaras köidab ja sellest sektoris hoiab. Lõputud võimalused ennast täiendada, areneda ja õppida tagab selle töö vaheldusrikkuse ja põnevuse. Lisaks täiendab Christel ennast pideval kinnisvaraõiguse teemadel.

loe veel

Andres Aavik
projektide valik / investorsuhted

+372 503 5933 andres.aavik@liven.ee

Andres on kinnisvaraarenduses aktiivselt tegev aastast 1997. Selle aja jooksul on ta arendanud enam kui 1500 korterit ja juhtinud kehtestamiseni koguni 10 detailplaneeringut.

Andresele on kõige tähtsam tema pere. Vabal ajal rändamine aitab puhata ja paremini hinnata neid väärtusi, mis elus tähtsad on. Andres usub, et kiiresti muutuvas maailmas ellu jäämiseks peab suutma pidevalt õppida ja areneda. Tööd teeb ta selle jaoks, et end ümbritsevaid inimesi ja keskkonda paremaks muuta. Sellisel viisil oma tegevust mõtestades ei tundugi see tööna.

Andres on 1994. aastal lõpetanud TTÜ Ehitusökonoomika ja -juhtimise eriala. Õpingute järgselt juhtis ta Arhitektuuribürood Harmin, kinnisvaraarendusfirmat Maarjamäe Maja ning alates 2001. aastast töötas Skanska EMV-s erinevatel ametikohtadel alates projektijuhist kuni juhatuse esimeheni.

Arendusprojektide kavandamisel lähtub Andres põhimõttest, et iga korter tuleb saada nii heaks, et seal tekib tugev tahtmine ise elada.

loe veel

Andero Laur
finantseerimine / projektide ettevalmistamine

+372 5373 9943 andero.laur@liven.ee

Ehitus- ja projekteerimisjuhtimisega on Andero tegelenud 2007. aastast. Selle aja jooksul on ta loonud üle 70 000 m2 hooneid ning projekteerinud rohkem kui 300 korterit.

Andero on inimene, kellega on raske konflikti sattuda. Kuigi arutelud temaga võivad kiskuda kohati tuliseks, on ta oma olemuselt ratsionaalne ja pragmaatiline. Andero eesmärk on luua pikemaajalisi väärtusi, mis mõjutavad inimeste elustiili ja -keskkonda. Anderol on julgust langetada otsuseid ja mõista tegevuste pikaajalist mõju.

Enne Liveni asutamist töötas Andero 7 aastat Skanskas, kus ta alustas töödejuhatajana platsil ja lõpetas arendusjuhi ametikohal juhtkonna liikmena. Sel perioodil oli ta seotud mitmete suurte ehitusobjektidega (Pirita teel 12-korruselise kortermaja ja Solaris keskuse ehitus, 4 kortermaja projekteerimine ja palju muud). Hilisemalt kontoris töötades tegeles Andero ettevõtte tegevuse arendamisega, energiasäästlike hoonete kavandamise ja kvaliteediküsimustega. Hariduselt on ta TTÜ tööstus- ja tsiviilehituse insener ja omab Diplomeeritud Ehitusinsener tase 7 kutsekvalifikatsiooni.

Andero usub, et projektide ettevalmistamisel tuleb olla valmis halvimaks ja loota parimat.

loe veel

Mihkel Simson
ehitus / projekteerimine

+372 522 8209 mihkel.simson@liven.ee

Mihkel on ehitusjuhtimise kogemusi kogunud nii Eestist kui Soomest alates 2006. aastast. Mihkli portfooliost võib leida 3 kortermaja, 70 korterit ning isegi ühe lennujaama.

Mihklit paelub Kagu-Aasia kultuur ja sealsete suurlinnade kontrastsus. See on tema jaoks koht, kus ammutada inspiratsiooni ja koguda häid mõtteid. Ta peab lugu kaasaegsest arhitektuurist ning hindab julgeid lahendusi sisekujunduses. Vabal ajal võib teda tihti kohata golfirajal või tenniseväljakul keha ja vaimu treenimas.

Mihkel on õppinud Tallina Tehnikaülikoolis ehitusmajanduse ja juhtimise erialal. Peale teist kursust ülikoolis asus ta tööle suvepraktikale rahvusvahelisse ehitusettevõttesse Skanska, millest kujunes hiljem põnev ning väljakutsete rohke töösuhe järgnevaks 8 aastaks. Selle aja jooksul jõudis ta osaleda mitmes huvitavas projektis nagu näiteks Tallinna Lennujaama laiendamine, tuulepargi rajamine Vanakülasse, spordi ja vabaajakeskuse ehitus Helsingis. Viimastel aastatel spetsialiseerus ta elamuarenduse valdkonnale ning juhtis ehitustöid kolme korterelamu rajamisel.

Mihklile sümpatiseerib ütlus "Whats measured improves” Peter F. Drucker

loe veel

Märt Seeman
ehitus / projekteerimine

+372 5335 9106 mart.seeman@liven.ee

Märt omab ehitusjuhtmise kogemust alates 2006. aastast. Tema juhitud objektide nimekiri on väga mitmekülgne - kortermajad, koolid, tehas, angaar ning lastehaigla juurdeehitus. Märt juhindub oma töös põhimõttest, et põhjalik eeltöö ja planeerimine tagab eduka lõpptulemuse.

Märt on pärit Saaremaalt ning põlise saarlasena on temagi visa ja töökas. Mönusa puhkehetke täiteks sobivad aga hästi karastusjook, saun ja kala erinevates vormides. Lisaks kodumaistele rõõmudele armastab Märt avastada ka kaugemaid paiku - eriti huvipakkuvad on eksootilised looduspaigad ja põlisrahvad.

Märt on lõpetanud TTÜ, kus omandas magistrikraadi tööstus- ja tsiviilehituse erialal. Samuti on talle väljastatud diplomeeritud ehitusinseneri, tase 7 kutsekvalifikatsioon.

loe veel

Alina Kester
turundus / sisekujundus

+372 5816 4575 alina.kester@liven.ee

Turundusega on Alina tegelenud juba aastaid, aidates eri ettevõtteid digitaalse turunduse arendamisel või ka töötades ühes Eesti suurimas e-poes turundusjuhina.

Alinale meeldib oma kodus külalisi vastu võtta ning neile head sööki ja jooki pakkuda. Kodu, kus on hea olla, on ta ise sisustanud ning samuti aitab ta oma sõpradel-tuttavatel nende kodusid mugavaks ja isikupäraseks muuta. Alinale meeldib reisida ja alati on uute kohtade avastamisel oluline osa lisaks linnaga tutvumisele ka parimate söögikohtade leidmine. Päikese alla pikutama ta ei läheks, sest muidu võib nii palju huvitavat nägemata jääda. Alina on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis projektijuhtimist ja hetkel on tal käsil õpingud TTÜ-s juhtimise magistrantuuris. Ülikooli projektide raames on Alinal olnud palju võimalusi reisida – seda nii Euroopas, aga ka näiteks tutvuda USA-s Silicon Valley ärikeskkonnaga. Turundusega on Alina tegelenud juba aastaid, aidates eri ettevõtteid digitaalse turunduse arendamisel või ka töötades ühes Eesti suurimas e-poes turundusjuhina.

loe veel

Pärle Raud
müük / kliendisuhted

PUHKUSEL parle.raud@liven.ee

Pärlel on kinnisvara müümise kogemus juba 1997. aastast. Selle aja jooksul on Pärle edukalt müünud üle 1000 korteri.

Pärlele meeldib kõige rohkem teel olemine, olgu see siis füüsiline või vaimne ja sestap on ta alati valmis minema loodusesse kõndima, mootorrattaga laia maailma matkama või midagi õppima. See hoiab meeled erksad ja vaimu värske, sest veerevale kivile ju sammal ei kasva.

Pärle on õppinud Tartu Õpetajate Seminaris muusikaõpetajaks, Eesti Humanitaarinstituudis kultuuriteooriat ja Tallinna Ülikooli magistrantuuris eesti keele toimetamist ning tegeleb hobi korras ka raamatute toimetamise ja kirjastamisega. Põhjalikud kinnisvarakogemused on Pärlel alates 1997. aastast, mil ta töötas 11 aastat Pindi Kinnisvaras eluruumide maakleri ja nende juhendajana ning tegeles järgmised 6 aastat Skanska kinnisvaraprojektide müügiga. Pärle teeb seda tööd siiani südamega, sest talle meeldivad inimesed sama palju kui raamatud.

loe veel

Sisesta ome e-mail, et saada infot uute arenduste eelmüügist, ehitusest ja valmimisest. Kui tulevikus Sa enam seda infot ei vaja, siis saad paari klikiga loobuda kirjade saamisest.

Postitused

icon-read

loe

Nõmmele ehitatakse kõrgete lagedega kortermaja

Liven annab koostööpartneritele ja klientidele teada, et Nõmmel algas Vääna 11 kodude ehitus.

icon-read

loe

Pressiteade

Liven Kinnisvara rajab Merimetsa viis merevaatega kortermaja

Hingega kodud sünnivad koostöös

Millal tuleks kööki planeerida?