toomkuninga-liven

Toom-Kuninga 21

quote

Elasime enne kesklinnas ja meie jalutuskäigud kulgesid Liivalaia tänava ääres. Siin me saame nautida loodust, metsa ja merd. See on kõige suurem vahe, et siin on oluliselt rahulikum ja lapsel on ka siin väga palju parem.

Liisi ja Silver

Uus-Meremaa elanikud

quote

Mulle ikkagi kõige rohkem meeldib see, et kui tahan minna jooksma, siis ma astun uksest välja ja lähen jooksen. Ja kuna meil on väike beebi, siis kui on vaja vangerdama minna, siis võtan vankri ja astun uksest välja. Mustmiljon suunda on ehk utreeritud, aga saan igale poole minna ja tegelikult on kesklinn mul siin samas peopeal.

Rimo

Uus-Meremaa elanik

quote

Ilmselt meie jaoks kõige keerulisem koht oli valikus, kas kööki teha baarilett või söögilaud, sest kuidagi baarilett oleks võib-olla sobinud paremini, aga meie jaoks kindlasti oli õigem valik söögilaud.

Gert

Katla Maja elanik

quote

Kui inimesed on meile külla tulnud, siis nad on ka alati öelnud, et see korter on täpselt teie nägu.

Rauno ja Anett

Alasi 5 elanikud

quote

Me tellisime kõik asjad, mis vähegi võimalik juba Livenist ette ära. Kardinad, garderoobikapid ja kõik muud asjad.

Edi ja Rauno

Suur-Patarei 6 elanikud

quote

Minu lemmikkoht selles korteris on võib-olla ikkagi elutuba, jälle need aknad, valgus, avarus.

Jane

Katla Maja elanik

quote

Konkreetselt see korter on kujundatud ümber loomuliku valguse kulgemise. Kuna siin on väga kõrged laed ja aknad on põrandast laeni praktiliseks, siis eesmärgiks jäi, et see valgus ei saaks lõhutud, et ta oleks nähtav läbi kogu korteri, nii palju, kui see on võimalik.

Maarja Valk-Falk

Sisearhitekt Katla Maja kahele korterile

Hoone eriline asukoht nõudis arhitetuurikonkurssi. Võitjaks osutus tunnustatud arhitektuuribüroo KTA, kelle poolt on loodud ka Tartus Kvartali keskus.

Joonistasime, joonistasime ja hea sai! – Kadarik Tüür Arhitektid

Maja elanikke tervitab esinduslik fuajee ning ühtlasi on kõigil elanikel võimalik aega veeta ka maja all asuvas mängutoas.