Kokku valmib kolmes etapis 2023. aastaks 193 kodu, millest enamikul on merevaade. Arenduse käigus rajatakse kokku 5 kortermaja, kergliiklusteed ja linnaväljak.

Liven viis arhitektuurikonkursi läbi koos Tallinna linnaga ning võitjaks osutus PIN Arhitektide töö. Projekti maastikuarhitekt on Edgar Kaare TajuRuumist ning sisearhitekt Katrin Kaevats. Uus-Meremaa projekti ehitab OMA Ehitaja, kellega sõlmitud ehituslepingu maksumus on üle 22 miljoni euro.

„Äsja alanud ehituse esimeses etapis valmib 80 kodu, millest 85% on tänaseks juba omaniku leidnud. Tallinna kinnisvarasektoris toimuvat iseloomustab jätkuvalt suur nõudlus kvaliteetse elamukinnisvara järele. Märke selle aeglustumisest ei ole näha,“ ütles Liven AS-i tegevjuht Andero Laur.

„Ostjate suure aktiivsuse tõttu alustame plaanitust varem, juba kevadel, teise etapi ehitust, mis esialgselt oli kavandatud suveks,“ lisas Laur. „Kõige suuremat huvi on oodata kolmandas etapis ehitatavatele mereäärsetele majadele, sest nende puhul on garanteeritud, et tulevikus ei hakka midagi varjama merevaadet. See on kinnisvaras suur unikaalsus.“

Korteriostjale lubatakse tulevikus terviklikku elukeskkonda ühes kõige vajalikuga.