Pressiteade: Lasnamäe esimene luksuslik arendusprojekt sai valmis

Liven Kinnisvara ja Nordeconi koostöös sai valmis Central Residence nime kandev elamu ja ärikompleks  Lasnamäel. Tegemist on Liven Kinnisvara esimese suurema valminud arendusega.

Virbi 8 ja 10 majade ehitusega sai esinduslikult hoonestatud Laagna tee ehituse ajast kasutuseta olnud „tasku“. Laagna asumi elanike elukeskkond on viimastel aastatel täienenud oluliselt – lisaks silmapaistvale Tondiraba jäähallile on lähedusse rajatud Selveri toidupood.

Projekti käigus uuendas Liven ka pääsu Laagna bussipeatusest Saarepiiga teele. Lisaks jalakäijate trepile on paigaldatud invalift, mis antakse avalikku kasutusse. Tegemist on esimese omalaadse liftiga Lasnamäe linnaosas.

Arhitekt Reiko Reinsoni loodud Central Residence teise maja ehitus on lõppenud, ehitajaks Nordecon AS. Kokku oli kahes majas 137 korterit ja äripinda. Maja all on kaks maa-alust korrust. Esimesel korrusel on äripinnad, esimeses majas on juba end hästi sisse seadnud juuksur ja Peetri Pitsa.

Majade erilisus seisneb selles, et siin on maa-alune parkimine, luksuslik viimistlus korterites ja disainitud fuajee. Elanike mugavuseks on fuajeedes ka üldkasutatavad jalgrataste ja lastevankrite hoiuruumid.

Projekt võeti ostjate poolt väga hästi vastu, mis väljendub ka müügiedus, teise maja valmimise hetkel oli müügis ainult üks neljatoaline korter, mis leidis uue omaniku samas kuus.

“Usume, et leidsime antud majja elanikud niivõrd kiirelt, kuna suutsime pakkuda sihtgrupile vajalikke lisandväärtusi. Mugav vesipõrandaküte ja hästikorraldatud parkimine, mürakindlad aknad ja turvalised lahendused majades on antud asukohas inimestele olulised,” arvas Liven Kinnisvara partner Andres Aavik. “Peame oluliseks, et saame koduostjad juba varakult laua taha, et koos nendega luua nende vajadustele sobiv kodu,” lisas Aavik.

Liven Kinnisvara on värske, ent kogenud tegijate juhitud kinnisvaraarenduse ettevõte, mis on 4 aastase tegevuse jooksul võtnud Tallinna elamuturul kindla koha. Liven Kinnisvara väärtustab head arhitektuuri ning loob asukohast lähtuvalt parima elukeskkonna.