Hingega kodud sünnivad koostööst

Peagi algab Uue-Maailma asumi ja südalinna vahel meie Toom-Kuninga 21 kodude ehitus. Ehkki projektid on paigas ja sisekujunduski laias laastus olemas, oleme endiselt valmis tulema vastu iga koduomaniku soovidele ning tegema kodu just selliseks nagu klient seda soovib. Allpool jagamegi mõtteid ja näpunäiteid, mis võimalused on oma näo järgi teha kodu kaks kõige tähtsamat ruumi – köök ja vannituba.

MILLAL VALIDA KÖÖKI?

Kümme kuud kuni aasta enne sissekolimist tuleb otsustada, millise paigutusega on köök ja milliseid valgusteid sinna soovitakse. Näiteks, kui oled otsustanud, et Sinu köögi keskel peaks olema saar, kuhu on toodud ka pliit, siis peab see kajastuma ka elektriplaanidel.

Valgustitega on tihti nii, et nende peale ei mõelda kuigi kaua ette ja pahatihti juhtubki nii, et inimene kolib sisse ning igas toas on lae keskel üksik juhtmeots. Kahjuks on aga sellises olukorras seinavalgustite planeerimiseks juba hilja.

Liveni klientidel on iga uusarenduse puhul suur eelis – meie meeskond juhib detailidele tähelepanu ja küsib koduostjalt teemakohaseid küsimusi, et plaanid saaks paika ning nende järgi sujuvalt edasi minna.

Teame, et on üsna raske mõelda välja milline köök või garderoob peaks planeeritavas kodus olema. Seda enam kui isegi maja ei ole veel olemas. Samas, kui tegeleda köögi planeerimisega võimalikult varakult, tuleb köök just selline, nagu Sa unistad. Näiteks on täna olemas köögisegistid, mis keedavad vett või kust on võimalik endale kohe mullivett valada. Selleks on mõistagi vaja elektrit ning seega peabki elektriplaanile märkima vajalikud lisajuhtmed.

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid soove. Seepärast ei saa me lõpuni kõike koduostjate eest ära otsustada. Näiteks eelpool mainitud köögisaar on mõne jaoks hädavajalik köögilaiendus ning leiab palju kasutust, kuid on ka neid, kes kodus nii palju süüa ei tee ning eelistavad suurema köögi asemel hoopis lisaruumi elutoas.

VANN VÕI DUŠŠ?

Kui paljud juurdlevad selle üle, kas korteris peaks olema vann, dušš või mõlemad, siis Liven on jätab selle kliendi otsustada. Väiksematesse korteritesse planeerime enamasti duši, kuid anname kliendile alati võimaluse asendada see vanniga. Samuti on mõne koduostja jaoks väga olulisel kohal saun, samas kui teine inimene saab kenasti ilma saunata hakkama ja soovib näiteks korterisisese hoopis lisa panipaika. Nii oleme näiteks Toom-Kuninga korteris number 40 toonud oma kodulehel välja kaks võimalikku planeeringut. Samas ei pea asi sellega piirduma, oleme valmis muudatusetega veelgi kaugemale minema.

Kiirematel rohkem valikuid!

Muidugi ei ole võimalik muudatusi korterite planeeringus ja elektriplaanides lõpmatuseni teha, kuid tulles meie juurde võimalikult varakult, saab kõik soovitud korterisisesed muudatused paika sättida.

Toom-Kuninga lisainfo: https://toomkuninga.liven.ee

Saame kokku ja planeerime!
Liven

 

korter