• Ilona Bild
  Katla Maja tulevane elanik

  “Infot Katla Maja kohta sain umbes aasta tagasi sõprade kaudu. Teati, et otsin omanäolist maja ja asukohta, ning see projekt tundus kohe see õige.

  Ka oli esimene kohtumine Andero Lauriga väga usaldustäratavalt professionaalne, nii et otsus langes selle projekti kasuks päris kiiresti.

  Siseviimistluses olete kaasanud parima tiimi, aitäh! Valikus on 3 eriilmelist lahendust ja see, et neid annab ka kombineerida, annab piisavalt võimalusi. Meeldib materjalide valik.”

 • Lauri L.
  Central Residence elanik

  “Korteri ostsin enne maja valmimist, isegi enne ehitusprojekti lõplikku kinnitamist. Julguse selleks andis asjaolu, et Liveni esindaja oli asjalik ja aus ning see, et tegemist oli sel hetkel uusarendustest kõige soodsama pakkumisega.”

 • Reet R.
  Tulevane Katla Maja elanik

  “Kogu protsess jätab arendajast väga hea mulje.  Suurt usaldust loob võimalus oma soove algetapis läbi rääkida, mille tulemusena on kõik küsimused leidnud lahenduse. Kuna majas on suur arv kortereid, on läbirääkimisprotsess kindlasti mahukas ning info haldamine nõuab korrektsust.  Alati on õiged plaanid ekraanil, viimased värskendused ja kokkulepped sisse viidud, tööriistad on korralikud – paremat ei oska tahta!  Müügijuhi põhjalikkus tekitab kodu loomise tunde. Ma ei osta korterit, ma loon kodu! “

 • Birgit Kermes
  Katla Maja koduostu huviline

  “Väga lahe on see turundus ja looming, mida selle maja promomiseks ja sinna õigete elanike saamiseks teete. Tõesti, meeldejääv, väga positiivne, nauditav, kindlasti Eesti turul PARIM. Ma pole varem tajunud, et kunst, looming ja kinnisvara käiks koos – alati on jäänud mulje, et müüakse betooni, mitte muud väärtust seal juures. Seekord oli kõik totaalselt teisiti.”

 • Katrin Mürk
  Katla Maja tulevane elanik
  “Paindlikkus ja mänguruum on meile väga olulised. Oleme väga rahul projekti kallal töötavate inimeste asjatundlikkusega ning nende pühendumusega.”