• Jaanika S.
  Alasi 5 elanik
  Teete kõike suurepäraselt. Mugavus ja paindlikkus protsessis: sain veel hiljem sisekujundust muuta ja tooteid juurde tellida ning sain Livenilt super ilusa köögimööbli ja garderoobid ning selle ka kodulaenu sisse paigaldada.
 • Evgeny G.
  Alasi 5 elanik
  Kõik läks sujuvalt. Teil on super tiim!
 • Olga Medved
  Toom-Kuninga 21 elanik
  Väga meeldiv kogemus uue kodu ostmisel! Kohe algusest kuni sisse kolimiseni. Kõik küsmused ja probleemid olid vastatud ja lahendatud kiiresti ja kvaliteetselt.
  Meeldis väga see, et oli võimalik köögimööbli, sisseehitatud kappide ning kardinate valmimist tellida kohe maja ehitamise ajal. Korteri võtmete kätte saamisel oli juba korter täiesti valmis elamiseks.
  Kogu Liveni meeskond on abivalmis ja rõõmsameelne! Olen väga rahul oma uue koduga ja soovitan soojalt kõigile!
 • Kristel Raamat
  Toom-Kuninga 21 elanik
  Veendusime oma koduostul selles, et Liveni moto "Loome hingega kodusid" pole pelgalt sõnakõlks, vaid reaalsus. Liveni pühendumist oli tunda igal sammul ning meie unistuste kodu loomine läks neile päriselt ka korda. Tänu sellele sai meie kodu täpselt selline nagu alguses ette kujutasime (tegelikult veel paremgi). Super meeskond ja professionaalsus.
 • Heini Roosimägi
  Suur-Patarei 6 elanik
  Livenilt kodu soetamine oli enam kui positiivne! Lahenduste osas ollakse ülimalt paindlikud, korterite plaanid oma loogilise paigutuse ja lihtsusega tagavad parima kasutusmugavuse. Kodu soetamise protsess on olnud algusest lõpuni meeldiv. Korterite enda osas on oluline, et varasemalt pildil kuvatud sise- ja väliskujundused saidki lõpuks ka päriselt reaalsuseks ehk tööde tulemustes ei ole tehtud järeleandmisi.
 • Pille P.
  Suur-Patarei 6 elanik
  Firma koduleht oli selge ja kergesti hallatav, mis lihtsustas otsuste tegemist. Suhtlemine firma esindajaga oli meeldiv, otsekohene ja selge. Kõike soove arvestati ja tuldi igati vastu ostjapoolsetele ettepanekutele. Korterite planeeringud olid läbimõeldud ja oli aru saada, et firma soovib anda parimaid lahendusi ja vastutab pakutava eest.
 • Mart Jürgenson
  Vääna 11 elanik
  "Livenist korteri ostmine oli väga meeldiv. Liveni personal on meeldivalt profesionaalne, aga samas on olemas südamlik pool."
 • Margus Mölder
  Katla Maja elanik
  "Suhtlus müügiprotsessi ajal oli väga hea ja ladus. Kui midagi jäi kahe silma vahele, sai see kiiresti korrigeeritud. Väga meeldis, see et sai erinevaid pakette kombineerida ja muudatuste eest ei küsitud hingehinde nagu mõni teine arendaja teeb. Kokkuvõttes oli tulemus, suhtlus ja koostöö äärmiselt hea! Väga meeldis Liveni puhul, et ka detailid olid läbimõeldud ja siseviimistlus julge ning eristuv. Tagasi ei hoitud ka maja välimuse puhul. Suurepärane tunne on iga päev koju tulla, teades, et sellist maja on Tallinnas vaid 1 ning korter on samuti ainulaadne. Hea töö!"
 • Ilona Bild
  Katla Maja elanik
  "Infot Katla Maja kohta sain umbes aasta tagasi sõprade kaudu. Teati, et otsin omanäolist maja ja asukohta, ning see projekt tundus kohe see õige. Ka oli esimene kohtumine Andero Lauriga väga usaldustäratavalt professionaalne, nii et otsus langes selle projekti kasuks päris kiiresti. Siseviimistluses olete kaasanud parima tiimi, aitäh! Valikus on 3 eriilmelist lahendust ja see, et neid annab ka kombineerida, annab piisavalt võimalusi. Meeldib materjalide valik."
 • Lauri L.
  Central Residence elanik
  "Korteri ostsin enne maja valmimist, isegi enne ehitusprojekti lõplikku kinnitamist. Julguse selleks andis asjaolu, et Liveni esindaja oli asjalik ja aus ning see, et tegemist oli sel hetkel uusarendustest kõige soodsama pakkumisega."
 • Reet R.
  Katla Maja elanik
  "Kogu protsess jätab arendajast väga hea mulje.  Suurt usaldust loob võimalus oma soove algetapis läbi rääkida, mille tulemusena on kõik küsimused leidnud lahenduse. Kuna majas on suur arv kortereid, on läbirääkimisprotsess kindlasti mahukas ning info haldamine nõuab korrektsust.  Alati on õiged plaanid ekraanil, viimased värskendused ja kokkulepped sisse viidud, tööriistad on korralikud - paremat ei oska tahta!  Müügijuhi põhjalikkus tekitab kodu loomise tunde. Ma ei osta korterit, ma loon kodu! "
 • Birgit Kermes
  Katla Maja koduostu huviline
  "Väga lahe on see turundus ja looming, mida selle maja promomiseks ja sinna õigete elanike saamiseks teete. Tõesti, meeldejääv, väga positiivne, nauditav, kindlasti Eesti turul PARIM. Ma pole varem tajunud, et kunst, looming ja kinnisvara käiks koos - alati on jäänud mulje, et müüakse betooni, mitte muud väärtust seal juures. Seekord oli kõik totaalselt teisiti."
 • Katrin Mürk
  Katla Maja elanik
  "Paindlikkus ja mänguruum on meile väga olulised. Oleme väga rahul projekti kallal töötavate inimeste asjatundlikkusega ning nende pühendumusega."